Artykuły

Bydgoszcz. Recital Czartoryskiej w Filharmonii Pomorskiej

Anna Czartoryska wystąpi z recitalem złożonym z piosenek Osieckiej, Kofty i Grechuty. Koncertu w piątek (19.10) w Filharmonii Pomorskiej.

"Pamiętajcie o ogrodach", "Do łezki łezka" Kofty, "Okularnicy", "Zieloni mi" Osieckiej i "Nie dokazuj", "Będziesz moją panią" Grechuty to tylko niektóre piosenki, których bydgoscy melomani posłuchają w Filharmonii Pomorskiej. Uwodzą, wzruszają, inspirują kolejne pokolenia do dziś. Tym razem po repertuar jednych z najlepszych twórców polskiej piosenki sięgnęła Anna Czartoryska. 28-letnia księżniczka, bohaterka bulwarówek, piosenkarka i aktorka Teatru Współczesnego zdobywa coraz większą popularność na polskiej scenie. O tym, jak potrafi śpiewać, przekonamy się wieczorem w Bydgoszczy. O aranżację piosenek zadbał pianista Marcin Partyka. Komponuje muzykę teatralną, jako aranżer współpracuje m.in. z Barbarą Stępniak-Wilk, Magdą Kumorek, Anną Serafińską. Muzykom na scenie towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej pod batutą Adama Klocka.

Piątek (19.10). Filharmonia Pomorska (ul. Szwalbego 6) w Bydgoszczy - godz. 19. Informacja o dostępności biletów pod nr. te. 52 321 02 34.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji