Artykuły

Elbląg. "Piotruś Pan i piraci" w Światowidzie

"Piotruś Pan i piraci" - utrzymane w konwencji baśni dynamiczne i barwne widowisko - to opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni, adresowana do dzieci ze szkół podstawowych. Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" zaprasza na ten spektakl w najbliższą środę o godz. 9.30 i 11.30.

Artyści Wrocławskiego Teatru dla Dzieci zabierają widzów w niezwykłą krainę marzeń, snu i teatru... Przez scenę i nad nią przemieszczają się olbrzymie, ruchome obiekty - wielki statek piracki, Krokodyl, który ryczeć i straszyć potrafi, przezabawny rock'n'rollowy Niby-Ptak, kolorowe lale, niezwykle maski, marionetki i wiele, wiele innych... Dzięki ruchomym dekoracjom, wartkiej, pełnej walk i pojedynków oraz zaskakujących zwrotów akcji, dzięki galerii niesamowitych postaci, których dialogi uzupełniają melodyjne piosenki i pirackie szanty, przedstawienie trzyma

w napięciu, nie pozwalając młodemu widzowi nudzić się ani przez moment. Zespół Wrocławskiego Teatru dla Dzieci tworzą aktorzy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, jak również młodzi absolwenci wydziału lalkarskiego wrocławskiej PWST. Spektakl pt. "Piotruś Pan i piraci" miał swoją premierę w grudniu 2010 roku - to adaptacja słynnego dzieła Jamesa Matthew Barriego "Przygody Piotrusia Pana". Spektakl "Piotruś Pan i piraci" będzie można zobaczyć w dużej sali kina Światowid w środę (17 października) o godz. 9.30 i 11.30.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji