Artykuły

Warszawa. Październik w Baju

Na początku października Teatr Baj będzie świętował narodziny nowego spektaklu pt. "PASTORAŁKA" (6-9 X). Przedstawienie to świetnie łączy elementy tradycyjnego spektaklu jasełkowego z bajką o zwierzętach.

Opowieść o Betlejemskiej Nocy snuta jest z perspektywy zwierząt: Woła i Osła oraz Diabła, który ze wszystkich sił nie chce dopuścić do cudu Bożego Narodzenia. Humor, dowcipne dialogi, wyraziście zarysowane postacie powodują, że znana historia intryguje jakby była słyszana, oglądana po raz pierwszy.

Miłośników baśni Andersena zapraszamy na "KRÓLOWĄ ŚNIEGU" (10-12 X) - wzruszający spektakl o wytrwałej miłości małej Gerdy, która - pokonując wiele przeszkód - uwolniła swego przyjaciela Kaja spod władzy Królowej Śniegu. 11 X będzie pokazywany w Baju w ramach Festiwalu KORCZAK 2012.

Tych, którzy lubią bajki podane "na wesoło" zapraszamy na spektakl "ŚPIĄCA KRÓLEWNA" (20-26 X) - historię królewny Różyczki w dowcipny, dynamiczny i kolorowy sposób opowiedzianą przez grupę komediantów.

Dla dzieci od 3 roku życia proponujemy "ZACZAROWANE WYCINANKI" (13-19 X) o chłopcu Liu, który został posiadaczem zaczarowanych nożyczek, oraz spektakl "NA JAGODY" (27-31 X) - klasyczną, parawanową sztukę lalkową opartą na znanym utworze Marii Konopnickiej.

Najnajmłodszych - od 0 do 3 lat - zapraszamy na specjalnie dla nich przygotowany przytulny spektakl pt. "ŚPIJ" (14 X i 20 X).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji