Artykuły

Pisz. Zwycięzcy aktorskich regat Wrota Mazur Cup 2012

Rywalizację 22 aktorskich załóg w jubileuszowych, X Żeglarskich Mistrzostwach Polski Aktorów wygrała załoga Adama Szyszkowskiego. Gratulujemy!!

Najlepsi żeglarze wśród aktorów i najlepsi aktorzy wśród żeglarzy!

1. miejsce, medale i puchar Polskiego Związku Żeglarskiego, puchar Burmistrza Pisza i nagrodę ufundowaną przez współorganizatora regat, właściciela ośrodka Wrota Mazur zdobyła załoga Adama Szyszkowskiego [na zdjęciu].

Z medalami Polskiego Związku Żeglarskiego za zajęcie 2. miejsca wyjechała załoga Marka Cichuckiego. Brązowe medale dla obrońcy tytułu: Tomasz Stockinger w tym roku na podium na miejscu trzecim.

Nagrodę FAIR PLAY, której patronem jest Janusz Bukowski, ufundowaną przez ZZAP, zdobyła załoga Agnieszki Grzybowskiej. Była to jedyna damska załoga wśród wszystkich 22 startujących w wyścigach.

Jubileuszowe, 10. Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aktorów "WROTA MAZUR CUP 2012" odbyły się we Wrotach Mazur, w Imionku niedaleko Pisza, w miniony weekend. Ich organizatorem był Związek Zawodowy Aktorów Polski (ZZAP) we współpracy z mariną Wrota Mazur i Polskim Związkiem Żeglarskim.

Tegorocznym Regatom patronował magazyn "Wiatr" oraz TVP Olsztyn, zaś Komandorem Regat był Kazimierz Kaczor.

Tegoroczne Regaty były wyjątkowe pod wieloma względami.

Po raz pierwszy gościły nas urocze Wrota Mazur. Po raz pierwszy aktorzy i pozostali uczestnicy regat wsparli Fundusz Pomocy Wzajemnej, działający przy ZZAP. Zadaniem Funduszu jest materialna pomoc aktorkom i aktorom będącym w trudniejszej sytuacji życiowej, dlatego każde wsparcie jest ważne

i potrzebne. Cieszymy się, że radosne spotkanie aktorów stało się okazją do wsparcia innych.

W niedzielę też pojawiły się pierwsze drzewa w Alei Gwiazd w marinie Wrota Mazur. Jest nam niezwykle miło, że pierwsze drzewa posadzili uczestnicy "WROTA MAZUR CUP 2012" - zwycięzcy Regat, Komandor Kazimierz Kaczor oraz kapitan Roman Paszke.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji