Artykuły

Rosja. Serial o Annie German w telewizji

Rosyjska telewizja państwowa Kanał 1 rozpoczęła emisję 10-odcinkowego serialu "Anna German", opowiadającego o życiu i karierze tej kochanej w Rosji polskiej piosenkarki.

W postać German wcieliła się polska aktorka Joanna Moro, znana m.in. z seriali "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej" i "Magda M.". Jej męża - Zbigniewa Tucholskiego gra Szymon Sędrowski. W ramach przygotowań do roli Moro spotkała się z mężem artystki. Ponadto scenariusz był konsultowany z jego przedstawicielem.

W serialu, który będzie nadawany codziennie w najlepszym czasie antenowym, bezpośrednio po wieczornym magazynie informacyjnym "Wremia", występuje plejada znanych rosyjskich aktorów, w tym Marat Baszarow, Maria Poroszyna, Jekatierina Wasiliewa, Konstantin Miłowanow i Julia Rutberg.

Serial wyreżyserował Artiom Antonow. Scenariusz napisała Alina Siemieriakowa, a muzykę - Danił Judilewicz. Autorem zdjęć jest Aleksandr Worobiow. Prawa do emisji "Anny German" zakupiły już telewizje na Ukrainie i Białorusi, gdzie ta przedwcześnie zmarła artystka jest równie popularna, jak w Rosji.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji