Artykuły

Lublin. Premiera studencka w Muzycznym

9 czerwca premiera spektaklu "Kiedy kota nie ma". A już 10 czerwca Teatr Zapraszsa studentów. Bilety po 10 zł.

Wszyscy doskonale wiemy, co podczas nieobecności kota potrafią wyrabiać osławione powiedzonkiem myszy. Gdy jednak do harcowania zabierają się słomiani wdowcy w średnim wieku, nigdy nie wiadomo jak dalece komicznym i żenującym może się okazać niewinny skok w bok.

Coś musi być nie tak, skoro na miesiąc miodowy jadą dwie żony, a ich mężowie w tym czasie starają się znaleźć im godne zastępstwo. Zniechęcony do życia George i próbujący wciąż czerpać z niego pełnymi garściami Humphrey stają do klimakteryjnego boju ze swoimi małżonkami - szukającą choćby bladego blasku ognia, który od dwudziestu pięciu lat nie rozpłomienił się dostatecznie Mildred oraz Ethel, która wprowadza się do rodziny kierowana podejrzeniami o notoryczne zdrady Humphreya.

Kulminacyjny wieczór, który każdy ma celebrować według określonego swoistym rozejmem planu (notabene przez każdego rozumianego zgoła inaczej) komplikuje się jednak dość znacznie. Panie mają spędzić czas w samolocie do Paryża, panowie w odmłodzonym towarzystwie wyzwolonej Jennifer i neurotycznej Shirley, jednak na sielance całej sytuacji znacząco zaciąży brak planu B.

"Kiedy kota nie ma" to wyśmienita komedia pełna sarkastycznego brytyjskiego humoru oraz gorzkich refleksji na temat pożycia w łonie middle class. Okraszona dodatkowo - jak na teatr muzyczny przystało - specjalnie do niej napisanymi piosenkami, stanowi ciekawą i wyrazistą opowiastkę o popędach i frustracjach obecnych w życiu nas wszystkich.

***

Bilety studenckie w cenie 10 PLN

Kontakt: Dział sprzedaży i promocji

tel. 81 532 25 21, tel./fax. 81 534 20 25

e- mail: widownia@teatrmuzyczny.eu

www.teatrmuzyczny.eu

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji