Artykuły

Teatr TVP. 1 mln 130 tys. obejrzało "Daily Soup"

Znakomita Szaflarska i Gajos. Znów sukces nowej formuły teatru TVP. Przedstawienie "Daily soup" z Teatru Narodowego wystawione na żywo obejrzało w poniedziałkowy wieczór obejrzało znów ponad milion widzów. To już czwarta premiera teatru na żywo - każda z taką ogromną widownią.

"Daily Soup" to sztuka sióstr Gabrieli i Moniki Muskały (piszą pod pseudonimem Amanita Muskaria) o polskiej pełnej goryczy i nienawiści rodzinie: babkę zagrała koncertowo 97-letnia Danuta Szaflarska, ojca - znakomity Janusz Gajos, w rolę matki wcieliła się przekonywująca Halina Skoczyńska, córki - Anna Grycewicz.

W marcu teatr telewizji pokazał "Szkołę żon", którą w Teatrze Polskim wyreżyserował Jacques Lassalle, były dyrektor paryskiej Comedie Francaise. Przedstawienie z Andrzejem Sewerynem i Anna Cieślak obejrzało 1 mln 195 tys. widzów (wszystkie dane wg Nielsen Audience Measurement).

1 mln 120 widzów obejrzało lutową premierę spektaklu "Skarpetki, opus 124" z Piotrem Fronczewskim i Wojciechem Pszoniakiem, przedstawienie wyreżyserowane przez Macieja Englerta w Teatrze Współczesnym.

Największą widownię - 1 mln 340 tys. widzów - miała "Boska" Petera Quiltera w reżyserii Andrzeja Domalika. W "Boską" wcieliła się Krystyna Janda.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji