Artykuły

Kraków. Ostatnie dni Plebiscytu Publiczności w Słowackim

Tylko do 29 lutego włącznie mogą Państwo zgłaszać swoje propozycje w Plebiscycie Publiczności, organizowanym po raz czwarty przez Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Przedmiotem oceny są spektakle - premiery w 2011 roku na scenach naszego Teatru: "Czarnoksiężnik z krainy Oz", "Himmelweg. Droga do nieba", "Udręka życia", "Witkacy - jedyne wyjście", "Ziemia obiecana".

Spośród nich widzowie wybierają najlepszych w kilku kategoriach: spektakl, reżyseria i scenografia, najlepsza aktorka i najlepszy aktor oraz najlepszy aktor / aktorka występujący gościnnie.

Kupony plebiscytowe są dostępne na terenie Teatru: w kasie, w Biurze rezerwacji i foyer i na stronie internetowej www.slowacki.krakow.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci_teatralne/, gdzie znajdą Państwo również regulamin plebiscytu.

Dla uczestników Plebiscytu przewidziano atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Wydawnictwo Literackie i Znak oraz przez Teatr im. Juliusza Słowackiego.

Wyniki będą ogłoszone 27 marca, w dniu Międzynarodowego Dnia Teatru, na łamach wydawanej przez Teatr, od kilku lat, okolicznościowej gazety "Nasz Recenzent".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji