Artykuły

Poznań. Walentynki z "Kotką..." w Polskim

Teatr Polski w Poznaniu zaprasza 14 lutego na teatralne walentynki - wyjątkowy spektakl "Kotka na rozpalonym blaszanym dachu" Tennessee Williamsa w reż. Kuby Kowalskiego, połączony z licznymi atrakcjami dla widzów.

Osoby, które postanowią spędzić walentynkowy wieczór w Teatrze Polskim w Poznaniu, otrzymają Karty Widza umożliwiające zakup tańszych biletów na spektakle w sezonie artystycznym 2011/2012. Ponadto wśród widzów obecnych na spektaklu zostaną wylosowane teatralne gadżety oraz nagrody-niespodzianki związane z przedstawieniem "Kotka na rozpalonym blaszanym dachu" (na zdjęciu).

Walentynkowy spektakl odbędzie się 14 lutego o godz. 19.30 w Malarni. Bilety: 40 zł. Partnerzy akcji: Cukiernia Weber z Poznania oraz Solar Company.

"Kotka na rozpalonym blaszanym dachu" Tennessee Williamsa w reż. Kuby Kowalskiego to przewrotny portret rodziny. Z okazji urodzin patriarchy, plantatora miliardera, przyjeżdżają do rodzinnego domu jego dwaj synowie z żonami. Jubilat obchodzi swoje ostatnie urodziny - jest śmiertelnie chory na raka. Nie wie o tym jego żona, nie wie sam chory; wiedzą synowie i synowe. Świąteczne spotkanie rodzinne przybiera nagle nieoczekiwany obrót...

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji