Artykuły

Kłopoty bogactwa

W LUTYM premiera w Teatrze Ateneum w Warszawie, a już 9 marca w Szczecinie - przedstawienie muzyczne "Młynarski, czyli trzy elementy".

Akcja rozgrywa się w województwie Niespokojnym nad jeziorem Spokój, w którym pływa Złota Rybka spełniająca marzenia. Nad jeziorem Spokój rozbrzmiewają piosenki Wojciecha Młynarskiego, który obchodzi w tym roku czterdziestolecie pracy artystycznej. Scenarzystką i reżyserką spektaklu, będącego hołdem dla twórczości Młynarskiego jest Magda Umer. Obsada - gwiazdorska: Stanisława Celińska, Piotr Fronczewski, Piotr Machalica, Marian Opania, Maciej Stuhr, Zbigniew Zamachowski, Wiktor Zborowski.

"Trzy elementy" będą zwieńczeniem najbliższego weekendu, który dla szczecińskich teatromanów może się okazać jednym z najbardziej interesujących w tym roku. Przypomnijmy: w piątek (7 marca) w Teatrze Współczesnym czeka nas premiera nowej sztuki w reżyserii Anny Agustynowicz - "Komiczna siła". Następnego dnia, również we Współczesnym, Andrzej Seweryn przedstawi "Dzienniki" Gombrowicza. Sobota jest także dniem recitalu Edyty Jungowskiej - "Gotujący się pies" w szczecińskim zamku. Co wybrać? To się właśnie nazywa "kłopoty bogactwa"!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji