Artykuły

Leczenie piosenką

Młynarski i przyjaciele w Teatrze Polskim

Wobec zapaści polskiej służby zdrowia i telewizyjnej mizerii, Magda Umer wpadła na oryginalny pomyśl - uzdrawiania piosenkami. W przedstawieniu Teatru Ateneum to przeboje Wojciecha Młynarskiego. W niedziele w Teatrze Polskim we Wrocławiu wyśpiewają je gwiazdy polskiej piosenki aktorskiej.

Fabuła przedstawienia "Młynarski, trzy elementy" jest prosta. Do ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem Spokój trafia grupa współczesnych frustratów, ich leczeniem zajmuje się doktor Opoka - Otuchowicz, w tej roli zobaczymy Macieja Stuhra. Nerwy kuracjuszy koić będzie śpiewem także nimfa z jeziora (Joanna Liszowska), natomiast terapii poddadzą się znani artyści - Marian Opania, Piotr Machalica, Wiktor Zborowski i Mariusz Lubomski. Jeśli nie ulegną artystycznej degrengoladzie i znudzeniu, jak miało to miejsce podczas poprzedniego pokazu przedstawienia we Wrocławiu, może być nastrojowo i nostalgicznie. Bowiem jako leki wykorzystane zostaną najbardziej znane piosenki Wojciecha Młynarskiego, m.in. "Jesteśmy na wczasach", "Polska miłość", "Przedostatni walc", "Ogrzej mnie" i "Z kim tak ci będzie źle, jak ze mną".

Początek niedzielnego przedstawienia w teatrze przy ul. Zapolskiej 3 o godz. 19. Bilety kosztują 50, 70 i 90 zł, i można je nabyć w kasie teatru.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji