Artykuły

Białystok. Ostatnie w tym roku spektakle Teatru Malabar Hotel

W ubiegłym tygodniu spektakl "Alicja?" Teatru Malabar Hotel został pokazany w konkursach dwóch festiwali teatralnych. W obu przypadkach "Alicja?" została doceniona przez jurorów.

Spektakl otrzymał I nagrodę (ex equo z "Żywotami świętych osiedlowych" Ad Spectatores z Wrocławia) na V Międzynarodowym Festiwalu Dramaturgii dla Dzieci i Młodzieży KON-TEKSTY w Poznaniu oraz jedną z trzech równorzędnych nagród na XII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niezależnych w Ostrowie Wielkopolskim.

"Matka" wraca do Białegostoku

26 i 27 listopada o godz.19 zapraszamy na spektakle "Matki" Stanisława Ignacego Witkiewicza do Teatru Szkolnego Akademii Teatralnej w Białymstoku .

"Matka" w bieżącym sezonie z dużym powodzeniem pokazywana była za granicą, na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Europy Środkowej w Koszycach oraz dwukrotnie w Berlińskiej Schaubude. Teraz powraca z wojaży do Białegostoku

Są to ostatnie prezentacje teatru przed rozpoczęciem prób do dwóch nowych spektakli, które białostocka publiczność będzie mogła zobaczyć w pierwszej połowie przyszłego roku.

Spektakl o roboczym tytule "Głośniej", współprodukowany przez Figurentheater Wilde&Vogel w reżyserii Michaela Vogla, będzie miał premierę w Białymstoku na przełomie lutego i marca 2012. Wcześniej spektakl zobaczy publiczność niemiecka w Westfluegel w Lipsku.

Kolejna premiera, "Sprawa Dantona" Stanisławy Przybyszewskiej, w reżyserii Magdaleny Miklasz, będzie miała miejsce w maju 2012.

Teatr Malabar Hotel w listopadzie zagra ostatnie w tym roku spektakle. Na scenie Teatru Szkolnego Akademii Teatralnej dwukrotnie zostanie pokazana "Matka" [na zdjęciu] Witkacego w reż. H. Mannesa.

Bilety można już rezerwować pod adresem: rezerwacja@malabarhotel.pl. Od poniedziałku 21 listopada będzie też można zakupić je na portierni AT.

26 listopada, godz. 19 - "Matka" - Teatr Szkolny, Wydział Sztuki Lalkarskiej AT w Białymstoku

27 listopada, godz. 19 - "Matka" - Teatr Szkolny, Wydział Sztuki Lalkarskiej AT w Białymstoku

Teatr Szkolny im. J. Wilkowskiego, ul. Sienkiewicza 14

cena biletu 15 zł

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji