Artykuły

Lublin. "'Daily Soup" w Salonie Artystycznym

Rolą w "Daily Soup" Danuta Szaflarska, wybitna, charyzmatyczna aktorka, po 40 latach wróciła na scenę Teatru Narodowego. Partneruje jej Janusz Gajos. W połowie września zagrają dwukrotnie w Lublinie.

"W "Daily Soup" wspomnienia to wróg numer jeden. Trzypokoleniowa rodzina ucieka przed przeszłością w banał seriali i rytualnych posiłków. Ból, samotność, poczucie krzywdy zapychają schabowymi; smutek i rozczarowanie tłumaczą sobie niestrawnością. Zamiast rozmawiać, komunikują potrzeby gastronomiczne, zamiast dążyć do porozumienia, podkręcają telewizor" - tak o przedstawieniu na łamach "Wysokich Obcasów" pisała Joanna Derkaczew.

W Lublinie przedstawienie zobaczymy w ramach cyklu Lubelski Salon Artystyczny, któremu gościnę tym razem zapewnia Teatr im. Juliusza Osterwy."Daily Soup" zostanie zagrane 16 i 17 września. Pierwszego dnia zacznie się o godzinie 20, a drugiego o 18. Bilety na przedstawienie w cenie 70, 50 i 30 złotych (odpowiednio I,II i III miejsca). Przez stronę Teatru im. Osterwy (teatr.lublin.pl) można zarezerwować miejsce i od razu za nie zapłacić. W tym momencie wolnych zostało jednak niewiele.

Bilety są do nabycia także w kasie Centrum Kultury (ul. Narutowicza 32, poniedziałek - piątek godz. 11.30 - 15, środa godz. 11.30 - 17, tel. 81 536 03 21) oraz od 1 września w kasie Teatru im. Osterwy (poniedziałek-sobota 12-19, niedziela 16-19 i na godzinę przed spektaklem, tel. 81 532 42 46).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji