Artykuły

Dolnośląskie. Lato na scenie

Od poniedziałku 4 lipca do 27 sierpnia jeleniogórski Teatr im. Norwida zaprasza na teatralne półkolonie - IV edycję warsztatów "Lato w teatrze 2011". Na własną odsłonę "Lata w teatrze" zaprasza licealistów wrocławski Teatr Polski.

Lato na scenie

Od poniedziałku 4 lipca do 27 sierpnia jeleniogórski Teatr im. Norwida zaprasza na teatralne półkolonie - IV edycję warsztatów "Lato w teatrze 2011". Młodzi ludzie (projekt jest przeznaczony dla osób w wieku od 17 do 19 lat) pod opieką artystów poznają teatr od środka i pracują nad przygotowaniem spektaklu. Zajęcia odbywają się codziennie od godz. 8 do 14, udział w nich jest bezpłatny. Informacje pod numerem telefonu 756 428 130. Liczba miejsc ograniczona.

Wakacje z Polskim

Na własną odsłonę "Lata w teatrze" zaprasza licealistów wrocławski Teatr Polski. Tutaj warsztaty odbywać się będą się między 18 a 31 lipca. Ich uczestnicy będą pracować w czterech grupach - aktorskiej, scenograficznej, muzycznej i dziennikarsko-promocyjnej. W ciągu dwóch tygodni przygotują spektakl, który wyreżyseruje Agnieszka Olsten. Efekt ich pracy będzie można zobaczyć 30 i 31 lipca. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem m.kuzmiak@teatrpolski.wroc.pl. Całkowity koszt warsztatów to 50 zł, zajęcia będą odbywać się codziennie od godz. 11 do 17.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji