Artykuły

555 x Mayday

Zaproszenia dla Czytelników

Po raz 555. zostanie dziś w Teatrze Bagatela zagrana farsa Raya Cooneya - "Mayday". Spektakl, wyreżyserowany przez Wojciecha Pokorę, swoją premierę miał w roku 1994. Od tego momentu tytuł cieszy się ogromnym powodzeniem publiczności; obejrzało go już ponad 130 tys. widzów.

"Mayday" jest przykładem wielkiego talentu komediopisarskiego Cooneya, autora najbardziej kasowych i śmiesznych fars, jakie powstały w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich lat. Farsy tego aktora szturmem podbiły teatry Europy Zachodniej i Broadwayu. Widzowie - niezależnie od narodowości i rasy - śmieją się do rozpuku, uczestnicząc w przygodach bigamisty Johna Smitha, który z pomocą przyjaciela próbuje wybrnąć z sytuacji demaskującej jego podwójne życie.

W "Mayday" grają: Dorota Korbacz-Bochenek, Katarzyna Litwin, Alina Kamińska, Krzysztof Bochenek, Łukasz Żurek, Maciej Słota, Bogdan Grzybowicz, Tadeusz Wieczorek, Wojciech Habela i Bogdan Gładkowski.

Na dzisiejszy, jubileuszowy spektakl - który rozpoczyna się o godz. 19.15 - mamy dla Czytelników "Dziennika Polskiego" dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy dziś o godz. 12 zadzwonić pod numer 61-99-262. Zapraszamy!

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji