Artykuły

Jesus Christ Superstar

OSTATNIE DNI ŻYCIA JEZUSA CHRYSTUSA W JEDNYMI NAJGŁOŚNIEJSZYCH MUSICALI ŚWIATA. W CZWARTEK W TETRZE LETNIM ZOBACZYMY ROCK - OPERĘ ANDREW LLOYDA WEBERA I TIMA RICE'A W REŻYSERII MARCELA KOCHAŃCZYKA Z REPERTUARU TEATRU ROZRYWKI W CHORZOWIE.

Z rewelacyjną obsadą. W roli Jezusa wystąpi Maciej Balcar (zespół Dżem), Janusz Radek w roli Judasza. Tytuł po raz pierwszy wystawiono ponad 30 lat temu w Londynie, w czasie rewolucji dzieci kwiatów. I od tamtego czasu nie schodzi z afiszy. Swoje zrobiła muzyka - rewelacyjna. Zarówno we fragmentach czysto instrumentalnych (przede wszystkim w scenie biczowania), jak i w songach, których kilka zyskało wielką popularność, np. Marii Magdaleny "I Don't Know How To Love Him", duet Marii i Piotra "Could We Start Again, Please". Mimo tytułu dominującą postacią opery jest Judasz, największa i najtrudniejsza rola wymagająca od aktora ogromnych możliwości wokalnych. Przed spektaklem z Maciejem Balcarem i Januszem Radkiem spotkać się będzie można o godz. 18 w Multikinie. Wstęp wolny.

"Jesus Christ Superstar" w Teatrze Letnim. Czwartek, godz. 20. Bilety kosztują 80 zł, są do kupienia m.in. w kasach Multikina, infoludek.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji