Artykuły

Duchowa rock-opera

"Jesus Christ Superstar" rock-opera Andrew Lloyd Webbera i Tima Rice'a, doczekała się niezliczonych inscenizacji na scenach całego świata. Do tej pory utwory Heroda czy też duetu Marii i Piotra "We Start Again, Please" cieszą się sporą popularnością. Podobnie jak sam spektakl, od którego premiery minęło już niemal ćwierć wieku.

Przedstawienie z powodzeniem wystawia chorzowski Teatr Rozrywki. Najbliższe odsłony rock-opery już dzisiaj i jutro, o godz. 19. To widowisko wyreżyserował Marcel Kochańczyk, który na swoim pokaźnym, artystycznym koncie ma takie doskonałe musicale jak "Evita", "Skrzypek na dachu", "Cabaret" czy "The Rocky Horror Show".

O klasie chorzowskiego widowiska świadczą także zaproszeni do udziału w nim goście: m.in. Maciej Balcar oraz Janusz Radek. Autorem polskiego przekładu jest sam Wojciech Młynarski.

Dla Czytelników mamy niespodziankę. Cztery pierwsze osoby, które zadzwonią do naszej chorzowskiej redakcji dzisiaj, o godz. 12 (tel. 241-02-32) będą mogły kupić cztery pojedyncze bilety na dzisiejsze lub jutrzejsze przedstawienie rock-opery za jedyną złotówkę.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji