Artykuły

Gwiazdy na scenie, gwiazdy nad sceną

CHORZOWSKI TEATR ROZRYWKI WYCHODZI ZE SWOIM SPEKTAKLEM W PLENER. MUSICAL "JESUS CHRIST SUPERSTAR" OBEJRZYMY ZA DARMO NA POLACH MARSOWYCH WPKIW

"Jesus Christ Superstar" to jeden z hitów chorzowskiej sceny. Nic dziwnego - oryginał stworzył Andrew Lloyd Webber, a w polskiej wersji występują m.in. wokalista Dżemu Maciej Balcar oraz Janusz Radek (Złota Maska w 2001 roku). Radek nawet zaczął od tego tytułu swoją karierę. Musical nie schodzi z afisza od dziewięciu lat, grany przy pełnej widowni. Są tacy, którzy tę rockową opowieść o ostatnich dniach życia Chrystusa widzieli kilkakrotnie!

Na widowni Teatru Rozrywki zmieści się jednak ok. 500 osób, gdy na Pola Marsowe mogą przyjść tysiące. Na pewno warto, także dlatego, że to pierwszy raz, gdy musical Rozrywki będziemy mogli obejrzeć na scenie pod gwiazdami. Ale to nie pierwszy raz, gdy Rozrywka gra w plenerze. Zawsze jednak występowała poza Śląskiem - na rynku w Wieliczce, w amfiteatrze w Szczecinie i warszawskim Parku im. Sowińskiego. Chorzowscy aktorzy grali wtedy "Skrzypka na dachu" i właśnie "Jesus Christ Superstar". Ze swoim rockowym charakterem, to najlepszy wybór na plenerowy spektakl. Na Polach Marsowych stanie profesjonalna scena, a o nagłośnienie i oświetlenie zadbają specjaliści od plenerowych koncertów. Zapowiada się wielkie wydarzenie!

Początek w sobotę o godz. 21. Wstęp wolny.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji