Artykuły

Warszawa. Andrzej Nejman z Biznesowym Odkryciem Roku 2010

Dyrektor Teatru Kwadrat Andrzej Nejman otrzymał tytuł Biznesowe Odkrycie Roku 2010.

Gala Osobowość Roku i Biznesowe Odkrycie Roku 2010 odbyła się 27 lutego w hotelu InterContinental w Warszawie i zgromadziła najwybitniejszych przedstawicieli ze świata kultury, biznesu, czy sportu przyznając im nagrody w dwóch kategoriach. Wśród laureatów konkursu znalazł się Dyrektor stołecznego Teatru Kwadrat - Andrzej Nejman, który otrzymał tytuł Biznesowe Odkrycie Roku 2010 za brawurowe wyprowadzenie Teatru z kryzysu i nadanie mu zupełnie nowego wymiaru.

Statuetki zostały wręczone postaciom, które w minionym roku wyróżniły się czymś spektakularnym i pozytywnym. Działania Nejmana na rzecz ocalenia Teatru kwadrat bez wątpienia takie właśnie były. Kwadrat pod jego dyrekcją zyskał nowe oblicze, a sam Nejman dał się poznać nie tylko jako aktor, ale przede wszystkim jako kreatywny manager nowocześnie zarządzający Teatrem. Statuetkę za całokształt otrzymał także aktor Teatru Kwadrat Pan Andrzej Kopiczyński.

***

Pomysłodawcą i organizatorem Gali jest aktor, reżyser i producent filmowy, Mariusz Pujszo, oraz jego firma Kurka Wodna Productions.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji