Artykuły

Tarnów. Świąteczna promocja u Solskiego

Spektakl "Przyjazne dusze" to pogodna komedia z bardzo pozytywnym przesłaniem. A że akcja rozgrywa się w okolicy świat Bożego Narodzenia, tym bardziej warto go zobaczyć. Dla widzów, którzy zdecydują się go obejrzeć w sobotę specjalna promocja: dwa bilety w cenie 30 zł.

- Serdecznie zapraszam naszych miłych widzów, szczególnie tych, którzy jeszcze przed świętami chcieliby poczuć ich atmosferę - mówi dyrektor Edward Żentara. - To szansa na chwilę odpoczynku w przygotowaniach do zbliżającej się wigilii. A że budżety domowe uszczuplone prezentami i wydatkami świątecznym dlatego proponujemy niższą cenę na nasz zabawny spektakl.

Młodzi lokatorzy a zarazem świeżo poślubiona para - Mary i Simon, rozpoczynają wspólne życie. Dziewczyna jest w ciąży, jej mąż raczkuje jako twórca książek kryminalnych. I kiedy wydaje się, że w spokoju będą żyć w miłości rozwiązując napotykane problemy, zaczynają się problemy.

Okazuje się przy tym, że dom - jak każdy angielski dom z tradycją - ma swoją historię wraz z poprzednimi mieszkańcami. Przyglądają się oni rozwojowi sytuacji, dostrzegając zarazem, że życie młodej pary przypomina ich własne. I to początek zgrabnej fabuły z aniołem jako gościem. Co stanie się dalej? Czy będą żyć długo i szczęśliwie? Kto im pomoże?

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji