Artykuły

Nawrócony - przywrócony

Spektakl "Nawrócony w Jaffie" wg Hłaski, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, będzie wznowiony - dowiedzieliśmy się wczoraj. Agencja "Taff Art" i dyrektor Grzegorz Mrówczyński doszli do porozumienia. W lutym poznaniacy znów będą mogli oglądać Gajosa na deskach Teatru Polskiego.

Dwa dni temu informowaliśmy, że jeden ze spektakli "Nawróconego w Jaffie" odwołano i że bilety można zwracać w kasie teatru. Wiele wskazywało na to, że wczorajszy spektakl będzie ostatnim.

Umowa między Agencją "Taff Art" a dyrektorem Mrówczyńskim z Teatru Polskiego przewidywała wystawienie minimum 25 spektakli - powiedziano nam w Agencji. Czwartkowy byłby 26. Grzegorz Mrówczyński uznał, że teatr z umowy się wywiązał. Decyzję o "zdjęciu" spektaklu argumentował m.in. słabym zainteresowaniem widzów. Jego zdaniem zainteresowanie spektaklem mogło już tylko maleć. Wydawało się, że to koniec "Nawróconego" w Poznaniu. - Osiągnęliśmy kompromis w dobrym tego słowa znaczeniu - powiedział nam wczoraj Michał Merczyński z "Taff Artu". -Agencja poczyniła ustępstwa. Nikt nie straci, zyskają poznaniacy.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji