Artykuły

Na dobry początek

- Myślę, że ta impreza jest strzałem w dziesiątkę - bardziej czujemy się związani ze swoją gazetą. Oczywiście z niecierpliwością oczekujemy następnych propozycji - mówili państwo Osowscy, którzy pojawili się w Teatrze Polskim na wieczorze inicjującym spotkania w ramach Klubu Czytelnika "Głosu Wielkopolskiego".

W minioną niedzielę zaprosiliśmy członków Klubu do Teatru Polskiego na spektakl "Książę Niezłomny". Dodatkową okazją do spotkania okazała się dziesiąta rocznica ukazania się pierwszego numeru literackiego pisma "Arkusz", wydawanego przez Oficynę Wydawniczą "Głos Wielkopolski".

- Dzisiejszy spektakl to pierwsza z klubowych propozycji w Teatrze Polskim. Jest mi niezmiernie miło, że widzę Państwa tu, na sali, dziś wieczorem. Mam nadzieję, że przez miesiąc działalności naszego Klubu udało nam się Państwa nie zawieść - mówiła witając gości Paulina Burchardt, szefowa Klubu Czytelnika.

- "Głos Wielkopolski" to nie tylko ukazujący się od 1945 roku dziennik. To również szereg innych przedsięwzięć medialnych, wśród których jest także ukazujący się od dekady "Arkusz", miesięcznik kulturalny o zasięgu ogólnopolskim. Posiada on wielu wspaniałych autorów, a także redaktorów. Za przybliżanie nam tego, co wartościowe i piękne, dziękuję zespołowi i redaktor naczelnej tego pisma - mówiła Alicja Daniluk-Jankowska, zastępca redaktora naczelnego "Głosu", wręczając kwiaty Bogusławie Latawiec.

- Mam nadzieję, że Klub rozwinie skrzydła, że coraz bardziej będzie poszerzał swoją działalność. To młode przedsięwzięcie, ma w końcu dopiero miesiąc, ale jego istnienie jest bardzo ważne. Mam nadzieję, że i "Głosowa" rodzina będzie miała wiele okazji do spotkań w swoim gronie. To nie tylko miłe, ale i potrzebne - mówił jeden z naszych Czytelników.

Po krótkim wstępie podniosła się kurtyna i rozpoczął się spektakl.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji