Artykuły

Wokół Olsztyna: Teatr "Między innymi"

Istniejący od października w Olsztynku Teatr "Między innymi" codziennie do późnej nocy ćwiczy sztukę "Przy drzwiach zamkniętych" J.P Sartre'a. Drzwi na próbach zamknięte dla postronnych, otworzą się na premierze dla zainteresowanych dramatem - premiera dziś o godz. 20 w sali olsztyneckiego kina Grunwald.

- To sztuka, w której wiele odniesień metafizycznych - mówi reżyser spektaklu Witold Jędrzejczak. - Każdy widz jest gościem, ma swoje krzesło... Czy zawsze w życiu czeka na nas krzesło? O tym jest spektakl. Nie mogę więcej powiedzieć, bo musimy widza zaskoczyć.

- Ja już jestem zaskoczony! - dopowiada dyrektor teatru Marcin Gałązka. - Jestem zaskoczony Olsztynkiem, że nie lekceważy kultury! Małe miasteczko ma wielką publiczność! To niezwykłe. I marzę o tym, żeby do nas przyjeżdżali też mieszkańcy z okolicy.

Spektakl "Przy drzwiach zamkniętych", J.P. Sartre. Reżyseria: Witold Jędrzejczak. Muzyka: Andrzej Mierzyński. Grają: Justyna Dąbrowska, Anna Maria Gogolewska, Witold Jędrzejczak, Marcin Gałązka.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji