29 listopada 1985 |
Zaczarowane książeczki
Brzezińska Bożena
postać: Jacek reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|
28 grudnia 1985 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Artur reżyseria: Król Jerzy teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|
20 kwietnia 1986 |
Ostatnia bezludna wyspa
Wroński Michał
postać: Michaś reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|
15 listopada 1986 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Antoś reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|
29 maja 1987 |
Tytus, Romek i A’Tomek
Anna Amarylis, Jerzy Bom
postać: Tomek reżyseria: Korsakówna Lidia, Brusikiewicz Kazimierz teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|
28 listopada 1987 |
Doktor Judym
Stefan Żeromski
postać: Daszkowski reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|
8 maja 1988 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Bajdała I, Rektor Ramolino reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
14 czerwca 1988 |
Jesienny wieczór
Friedrich Dürrenmatt
postać: Sekretarz reżyseria: Szyszko Sylwester teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
14 czerwca 1988 |
Nocna rozmowa z człowiekiem,..
Durrenmatt Friedrich
postać: Sekretarz reżyseria: Szyszko Sylwester teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
21 października 1988 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Czeladnik I reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
19 marca 1989 |
Mieszkanko Zojki
Michaił Bułhakow
postać: Drugi nieznajomy reżyseria: Szumiejko Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
28 maja 1989 |
Za siedmioma strunami
Klimowski Tadeusz
postać: Staś Kucharczyk reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
7 lipca 1989 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Artur reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
14 października 1989 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
postać: Karol reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
6 kwietnia 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Cyryl reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
31 grudnia 1990 |
Plutos
Arystofanes
postać: Hermes; Człowiek Porządny reżyseria: Theologis Thanasis teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
12 października 1991 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Asesor (gościnnie) reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
5 stycznia 1992 |
Gdy się Chrystus rodzi
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Kolędnik góralski reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
4 kwietnia 1992 |
Pierścień i róża, czyli historia Lulejki i Bulby
William Makepeace Thackeray
postać: Bulbo reżyseria: Lewandowski Grzegorz teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
24 października 1992 |
Niespodzianka
Karol Hubert Rostworowski
postać: Chłop ze wsi reżyseria: Moliński Rudolf teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
9 stycznia 1993 |
Szklana menażeria
Tennessee Williams
postać: Jim reżyseria: Klimsza Janusz teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
24 kwietnia 1993 |
Chłopiec z gwiazd
Oscar Wilde
postać: Wielki Mag; Syn drwala reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
12 czerwca 1993 |
Antygona
Sofokles
postać: Jeden z chóru reżyseria: Moliński Rudolf teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
2 października 1993 |
Czarna Julka
Gustaw Morcinek
postać: Ruda, Dusza Rudy, Herr Otzipka, Utopiec reżyseria: Klimsza Janusz teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
14 listopada 1993 |
Nie igra się z miłością
Alfred de Musset
postać: Chór reżyseria: Stanisławiak Grzegorz teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
29 stycznia 1994 |
Jak drogie są wspomnienia
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
20 marca 1994 |
Król IV
Grochowiak Stanisław
postać: Zamachowiec reżyseria: Moliński Rudolf teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
7 maja 1994 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Andreuccio, Callandrino, Barnaba reżyseria: Klimsza Janusz teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
19 czerwca 1994 |
Szatan z siódmej klasy
Kornel Makuszyński
postać: Francuz reżyseria: Mikulska Zofia teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
10 grudnia 1994 |
Akademia
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Klimsza Janusz teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
28 kwietnia 1995 |
Poskromienie złośnicy
Shakespeare William
postać: Biondello reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
14 grudnia 1996 |
Zapiski więzienne
Wyszyński Stefan Kardynał
postać: Ksiądz więzień reżyseria: Machulski Jan teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|
6 lutego 1997 |
Sowizdrzał z Sosnowic
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Kasper reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
15 listopada 1997 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: II Żyd reżyseria: Ostrowski Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
15 listopada 1997 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Młodzian reżyseria: Ostrowski Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
15 listopada 1997 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Riabcow reżyseria: Ostrowski Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
5 grudnia 1997 |
Jaś i Małgosia
Jakub i Wilhelm Grimm
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
5 grudnia 1997 |
Jaś i Małgosia
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Jeż II reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
30 stycznia 1998 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Mayordomus reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
3 maja 1998 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Twór, Diabeł reżyseria: Zasadny Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
19 września 1998 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
19 września 1998 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Rafał Ciemięga reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
27 lutego 1999 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Robert - Pilnik reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
5 czerwca 1999 |
Przygody Tomka Sawyera
Mark Twain
postać: Sidney Sawyer reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
11 grudnia 1999 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Piotr Iwanowicz Dobczyński reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
10 czerwca 2000 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Masetto/Lekarz Simon reżyseria: Klimsza Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
23 września 2000 |
Calineczka
Maciej Staropolski
postać: Krecik reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
23 października 2004 |
Norblin Zakład Wytopu Snów imieniem Zantmana
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Czuj Łukasz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
15 maja 2005 |
Zmartwychwstanie
Lusia Ogińska
postać: Młody Poseł reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Sala Kongresowa PKiN, Warszawa
|
3 października 2005 |
In articulo mortis (W obliczu śmierci)
.
postać: Tomek reżyseria: Wójcik Magda Teresa teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
28 maja 2006 |
Jubileusz
George Tabori
postać: Wumpf reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
5 października 2006 |
Ja, Feuerbach
Tankred Dorst
forma twórczości: adaptacja reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
5 października 2006 |
Ja, Feuerbach
Tankred Dorst
postać: Feuerbach reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
13 listopada 2006 |
Konik Garbusek
Jerszow Piotr
postać: Ojciec, Starosta, Kucharz reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Scena Inicjatyw Artystycznych ZASP, Warszawa
|
29 marca 2007 |
Pętla
Marek Hłasko
forma twórczości: role reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
30 lipca 2007 |
Sceny na zamku
Leon Leszek Szkutnik
forma twórczości: role reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
4 października 2007 |
Ciocia
Rafał Wojasiński
forma twórczości: role reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
21 stycznia 2008 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
postać: Wacław reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
28 lutego 2008 |
Czekałem na ciebie
Tomasz Zaród
postać: Drugi reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
30 kwietnia 2008 |
Drugi pokój
Zbigniew Herbert
forma twórczości: role reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
29 maja 2008 |
Trad
Mark Doherty
postać: Ta reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
7 lutego 2012 |
Miłość i żałość
Fiodor Dostojewski
postać: Myszkin reżyseria: Samsel Mirosław teatr: Scena Oratorium, Janowice Wielkie
|
27 września 2013 |
Majtki
Paweł Priażko
forma twórczości: role reżyseria: Dulkowski Konrad teatr: Teatr TrzyRzecze, Białystok
|
14 listopada 2017 |
(Całkiem) prosty sposób na córkę nimfomankę
Michaił Durnienkow
postać: Ojciec reżyseria: Leszczyński Tomasz teatr: Teatr XL , Warszawa
|