Przedstawienia

Trwa wczytywanie

Spektakl baletowy/taneczny

Nasze życie, nasze sny

utwór
Nasze życie, nasze sny ( Spektakl baletowy/taneczny)
miejsce premiery
Teatr Wielki, Łódź
data premiery
26 października 1991
choreografia
Izabela Gorzkowska-Głowacka
scenariusz
Izabela Gorzkowska-Głowacka
muzyka
Wolfgang Amadeusz Mozart, Gioacchino Rossini, Bela Bartok
inscenizacja
Izabela Gorzkowska-Głowacka
dekoracje i kostiumy
Wanda Zalasa
asystent choreografa
Maria Bilska Bogdan Jankowski
opieka muzyczna
Marek Chudobiński
współpraca muzyczna
Bożena Dobruchowska
korepetycje muzyczne
Ewa Ambrozińska Anatolij Karpuchin Małgorzata Pietrykowska Grażyna Popławska Zbigniew Sobis Krystyna Urbaniak
Obsada
CZĘŚĆ I
Kasia
Anna Gawin
 
Agata Jankowska
 
Katarzyna Kowalska
 
Katarzyna Majchrzak
Maciek
Emil Gałązka
 
Artur Ulanowski
 
Damian Rutkowski
Obraz I
 
uczniowie klas III-IX
Obraz II
 
uczniowie klas III-IX
solo fouttée
Monika Krzysztoń
 
Aleksandra Szewczyk
Obraz III
 
uczennice klas VI, VII, VIII, uczniowie klas III i IV
pary solowe
Aneta Lefek
 
Romeo Witczak
 
Edyta Chojnacka
 
Maciej Adamus
 
Tatiana Janiak
 
Grzegorz Cecherz
 
Monika Krawczyk
 
Sebastian Czinar
 
Monika Nowicka
 
Artur Firaza
 
Agata Pawlak
 
Marcin Kędziora
 
Beata Skolimowska
 
Maciej Król
 
Aleksandra Stanisławska
 
Radosław Lak
 
Małgorzata Stoszek
 
Artur Niedźwiedź
 
Aleksandra Szewczyk
 
Adrian Rzetelski
 
Anna Tłokińska
 
Konrad Stefański
Obraz IV
 
uczniowie klas III-IX
Obraz V
Balerina
Małgorzata Marcinkowska
oraz
Beata Skolimowska
 
Aleksandra Stanisławska
 
Anna Tłokińska
CZĘŚĆ II
Obraz VI
 
obsługa sceny
Obraz VII
Sprzątaczki
Agata Ambrozińska
 
Zuzanna Dinter
 
Jolanta Juraszczyk
 
Sylwia Olejniczak
 
Agnieszka Smolczewska
 
Joanna Staniszewska
 
Paulina Suchodolska
 
Grażyna Wesołowska
 
Ewa Ziętkiewicz
Szewcy
Maciej Adamus
 
Krzysztof Baczyński
 
Wiesław Dudek
 
Maciej Król
 
Artur Niedźwiedź
Krawcowe, Garderobiane
Tatiana Janiak
 
Beata Kacprzak
 
Anna Kielesińska
 
Monika Krawczyk
 
Jolanta Ładacka
 
Paulina Poszepczyńska
 
Karolina Sasin
 
Dagmara Wiśniewska
Fryzjer
Grzegorz Cecherz
 
Radosław Lak
Pomocnice
Joanna Banasiak
 
Magdalena Gramsz
 
Monika Krzysztoń
 
Ewa Ziętkiewicz
Charakteryzator
Artur Firaza
 
Artur Niedźwiedź
Pomocnik
Wojciech Domagała
 
Przemysław Staryk
Rekwizytor z diademem
Kamil Chmielecki
 
Konrad Stefański
Garderobiane z welonem
Joanna Grabarczyk
 
Izabela Gradowska
 
Anna Iwaszkiewicz
 
Katarzyna Majchrzak
 
Anna Radiuszkin
 
Magdalena Sioma
 
Dorota Stępień
 
Agnieszka Zarzycka
Tancerka
Jolanta Drużdż
Inspicjent
Marcin Kędziora
Grupa tancerzy rozgrzewających się
uczniowie klas V-IX
Obraz VIII
Książę
Grzegorz Cecherz
 
Sebastian Czinar
 
Konrad Stefański
 
Romeo Witczak
Drewniany Książę
Kamil Chmielecki
 
Maciej Król
 
Adrian Rzetelski
Księżniczka
Ewa Kowalska
 
Monika Krzysztoń
 
Małgorzata Stoszek
 
Aleksandra Szewczyk
Wróżka
Agata Ambrozińska
 
Edyta Chojnacka
 
Agata Pawlak
Drzewa
uczniowie klas V-VIII
Woda
uczniowie klas V-VIII
Kwiaty
ucznennice klas IV i V
Paziowie
uczniowie klasy II

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji