Przedstawienia

Trwa wczytywanie

Agnieszka Osiecka

Niech no tylko zakwitną jabłonie



reżyseria
Krzysztof Zaleski
scenografia
Ewa Starowieyska
kierownictwo muzyczne
Wojciech Głuch
opracowanie muzyczne
Wojciech Głuch
choreografia
Hanna Chojnacka
przygotowanie wokalne
Wojciech Głuch Daria Iwińska Irena Klukówna
asystent reżysera
Michał Kwieciński
korepetycje muzyczne
Katarzyna Nowakowska Wojciech Kaleta
Obsada
Część I
Cesarz Mikołaj II
Józef Konieczny
Cesarz Wilhelm II
Ryszard Barycz
Cesarz Franciszek Józef
Stanisław Bieliński
Mery, artystka operetki
Ewa Błaszczyk
Poeta Julian
Wojciech Wysocki
Antreprener
Krzysztof Wakuliński
Kokota Mimi
Krystyna Tkacz
Ubogi Zakochany
Jerzy Klesyk
Dziewczyna z Suteryny
Agnieszka Kotulanka
Rekin Finansjery
Mieczysław Czechowicz
Inżynier Metropolitaine
Krzysztof Tyniec
Inteligentna Inżynierowa Nowoczesna
Maria Pakulnis
Buba, kobietka luksusowa
Barbara Sołtysik
Cnotliwa Zuzanna
Beata Poźniak
Chłop ze Wsi
Adam Ferency
Bezrobotny
Ireneusz Kocyłak
Jaśniepan
Andrzej Grzybowski
Chór "A.S.-a"
Jacek Bursztynowicz
Stanisław Górka
Krzysztof Stelmaszyk
Andrzej Stockinger
Piotr Wyszomirski
Stella, pani z towarzystwa
Zofia Saretok
Prezesowa Zadruhowiecka
Emilia Krakowska
Prosty Człowiek
Grzegorz Wons
Ada, niezamężna sekretarka
Ewa Błaszczyk
Taper
Krzysztof Kolberger
Maryla, dziewczyna z Kresów
Maria Mamona
Sara, nieszczęśliwa matka
Krystyna Tkacz
Graf Andriej
Wiesław Michnikowski
Doktorowa z Wilczej
Ilona Stawińska
Leon, pan w długach
Ryszard Ostałowski
Kocio, gracz
Włodzimierz Nowakowski
Włamywacz
Marcin Troński
Drugi Gigolo
Cezary Morawski
Jacek Sas-Uhrynowski
Rita Nocny Motyl
Nina Girycz
Madame Irène
Pola Raksa
Stasiek Lord
Wiesław Michnikowski
Ambasador
Ryszard Barycz
Dyplomata
Stanisław Bieliński
Chargé d'affaires
Józef Konieczny
Kelner
Andrzej Szenajch
Część II
Bohater Pozytywny, syn Ubogiego zakochanego
Jerzy Klesyk
Kolega z Kursu
Grzegorz Wons
Koleżanka z Kursu
Maria Mamona
Kasia Traktorzystka, córka Cnotliwej Zuzanny
Beata Poźniak
Aga Reakcjonistka
Ewa Błaszczyk
Organizator, dawniej Antreprener
Krzysztof Wakuliński
Artystka Estrady
Nina Girycz
Artysta Estrady
Andrzej Stockinger
Krystyna S., córka Kokoty Mimi
Krystyna Tkacz
Poeta Marek
Wojciech Wysocki
Julia, córka Inteligentnej Inżynierowej Nowoczesnej
Maria Pakulnis
Kolega z Dzielnicy
Adam Ferency
Junak, a później Teddy, muzyk jazzowy
Krzysztof Kolberger
Bikiniarz Samba
Marcin Troński
Bikiniarz Dżambulaj
Piotr Wyszomirski
Hela Doktorka, wychowanka Zakładu Poprawczego w N., Małolata
Agnieszka Kotulanka
Mały, wychowanek Zakładu Poprawczego w N., Małolat
Cezary Morawski
Jacek Sas-Uhrynowski
Długi, wychowanek Zakładu Poprawczego w N., Małolat
Krzysztof Stelmaszyk
Student z Wilczym Biletem, syn Inżyniera Metropolitaine
Krzysztof Tyniec
Beata, Narzeczona, a później Żona
Pola Raksa
Wisia, Narzeczona, a później Żona
Barbara Sołtysik
Chłopiec z Pochodzeniem robotniczym
Jacek Bursztynowicz
Chłopiec z Pochodzeniem chłopskim
Stanisław Górka
Chłopiec z Pochodzeniem robotniczo-chłopskim
Ireneusz Kocyłak
Chlopiec z Pochodzeniem inteligenckim
Włodzimierz Nowakowski
Garnitur
Adam Ferency
Dzida, prezenter
Zofia Saretok
Lady Szczur
Maria Pakulnis
Szczury
Agnieszka Kotulanka
Cezary Morawski
Jacek Sas-Uhrynowski

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji