15 listopada 1992 |
Cienie wielkiego miasta
Śliwa Przemysław scenariusz
forma twórczości: role reżyseria: Śliwa Przemysław (chor.) teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
15 listopada 1992 |
Misterium polskie
Śliwa Przemysław scenariusz
postać: Jedna z ludu reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
13 czerwca 1993 |
Skrzypek na dachu
Jerry Bock
postać: Chawa reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
4 grudnia 1994 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
21 czerwca 1997 |
Wiedeńska krew
Strauss Johann II
postać: Koryfejka reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
29 marca 1998 |
Suita orkiestrowa
Bach Jan Sebastian
forma twórczości: role Wieczór baletowy reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
29 marca 1998 |
Stabat Mater
Szymanowski Karol
forma twórczości: role Wieczór baletowy reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
29 marca 1998 |
Preludia. Pięć wizji miłości..
Chopin Fryderyk
postać: Dziewczynka reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
29 marca 1998 |
Adagio z Concierto de Aranjuez
Rodrigo Joaquin
forma twórczości: role Wieczór baletowy reżyseria: Drozdowski Jacek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
27 listopada 1998 |
Tajemnice baletowe
Czajkowski Piotr wg
forma twórczości: role reżyseria: Drozdowski Jacek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
21 listopada 1999 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Drozdowski Jacek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
30 kwietnia 2004 |
Nastroje chwili
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Towarnicka Alina teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
2 czerwca 2005 |
Królewna Śnieżka
Bogdan Pawłowski
postać: Krasnal Śmieszek reżyseria: Towarnicka Alina teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
18 września 2005 |
Zielony Wędrowiec
Liliana Bardijewska
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
12 lutego 2006 |
Bajka o rybaku i rybce
Aleksander Puszkin
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
9 kwietnia 2006 |
Baśń o Rycerzu bez Konia
Marta Guśniowska
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
7 maja 2006 |
Córka źle strzeżona
Peter Ludwig Hertel
postać: Kura teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
7 maja 2006 |
Córka źle strzeżona
Peter Ludwig Hertel
postać: Przyjaciółka teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
28 października 2006 |
Bajka o królewnie, co spać nie chciała
Jerzy Harasymowicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
13 stycznia 2007 |
Być jak Pippi
Lech Chojnacki
forma twórczości: choreografia reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
12 maja 2007 |
Baśń o dobrym Kopciuszku i złych siostrach
Grzegorz Kwieciński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
1 marca 2008 |
Towarzystwo pana Brzechwy
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Polewka Jan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 września 2008 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Pawłowska Julia teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
27 września 2008 |
Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody Misia
Grzegorz Kwieciński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
9 listopada 2008 |
Themerson-Wyrzutek
Stefan Themerson
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Polewka Jan teatr: Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Zakopane
|
12 czerwca 2010 |
O Kasi, co gąski zgubiła
Maria Kownacka
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
26 lutego 2011 |
Dokąd pędzisz, koniku?
Rada Moskowa
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
10 czerwca 2012 |
Kukułcze jajo, czyli Ptasie przygody Misia
Grzegorz Kwieciński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
21 września 2013 |
Ku-ku-ryku Słoneczniku
Grzegorz Kwieciński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Groteska, Kraków
|
23 listopada 2013 |
Towarzystwo pana Brzechwy
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Polewka Jan teatr: Teatr Groteska, Kraków
|
1 lutego 2014 |
Ośle serduszko
Grzegorz Kwieciński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
6 grudnia 2014 |
Tańcowały dwa Michały
Julian Tuwim
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jasiński Włodzimierz teatr: Teatr Groteska, Kraków
|
25 września 2015 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
forma twórczości: choreografia reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Teatr Groteska, Kraków
|
29 października 2015 |
Jak Matołusz poszedł szukać olbrzyma
Tankred Dorst, Ursula Ehler
forma twórczości: choreografia reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
25 czerwca 2016 |
Nie płacz, Koziołku
Grzegorz Kwieciński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Groteska, Kraków
|
23 stycznia 2021 |
Kominiarczyk
Jarosław Antoniuk
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Antoniuk Jarosław teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
2 października 2021 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Antoniuk Jarosław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Łomża
|
14 stycznia 2022 |
Piękna i Bestia
Laurence Boswell
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
22 października 2022 |
Wścibscy
Dorota Gellner
forma twórczości: choreografia reżyseria: Walicki Lech teatr: Teatr Groteska, Kraków
|