13 listopada 2005 |
Medea
Łuciuk Juliusz
postać: Chór kobiet reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
11 lutego 2006 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Duszek kwiatu chińskiego teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
10 listopada 2006 |
Polski wieczór baletowy
Tadeusz Szeligowski
postać: Aranjanianka reżyseria: Wesołowski Emil, Woźniak Sławomir, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
10 listopada 2006 |
Polski wieczór baletowy
Karol Szymanowski
postać: Druhna reżyseria: Wesołowski Emil, Woźniak Sławomir, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 kwietnia 2007 |
Sen nocy letniej
Mendelssohn-Bartholdy Feliks
postać: Wróżka; Pani reżyseria: Veredon Gray teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 września 2007 |
Wieczór Karola Szymanowskiego
Karol Szymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil, Konwiński Henryk, Konwiński Henryk, Wrzosek Beata teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 września 2007 |
Wieczór Karola Szymanowskiego
Karol Szymanowski
postać: Druhna reżyseria: Wesołowski Emil, Konwiński Henryk, Konwiński Henryk, Wrzosek Beata teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 września 2007 |
Wieczór Karola Szymanowskiego
Karol Szymanowski
postać: Selene reżyseria: Wesołowski Emil, Konwiński Henryk, Konwiński Henryk, Wrzosek Beata teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 września 2007 |
Wieczór Karola Szymanowskiego
Karol Szymanowski
postać: Kolombina reżyseria: Wesołowski Emil, Konwiński Henryk, Konwiński Henryk, Wrzosek Beata teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 maja 2008 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Członkini rodu Montecchich reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 maja 2008 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Przyjaciółka Julii/Pani z Werony reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 maja 2008 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 lutego 2009 |
Coppelia
Léo Delibes
postać: Przyjaciółka Swanildy reżyseria: Woźniak Sławomir teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
22 maja 2009 |
Stanisław i Anna Oświęcimowie
Mieczysław Karłowicz
forma twórczości: role reżyseria: Konwiński Henryk, Wesołowski Emil, Wrzosek Beata teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
2 stycznia 2010 |
Stworzenie świata
Joseph Haydn
forma twórczości: role reżyseria: Scholz Uwe teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 kwietnia 2010 |
La Sylphide
Herman von Løvenskjold
postać: Sylfida reżyseria: August Bournonville teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
22 października 2010 |
Niebezpieczne związki
Arturs Maskats
postać: Arystokratka reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
22 października 2010 |
Niebezpieczne związki
Arturs Maskats
postać: Cecile de Volanges reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
26 lutego 2011 |
Ophelia/Cztery ostatnie pieśni
Richard Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Dobrowlańska Monika teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 lutego 2012 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Greve Kenneth, na podstawie oryginalnej choreografii Lwa Iwanowa i Mariusa Petipy teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 lutego 2012 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Mały Łabędź reżyseria: Greve Kenneth, na podstawie oryginalnej choreografii Lwa Iwanowa i Mariusa Petipy teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 lutego 2012 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Odetta-Odylia reżyseria: Greve Kenneth, na podstawie oryginalnej choreografii Lwa Iwanowa i Mariusa Petipy teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
27 kwietnia 2013 |
Wieczór Strawińskiego
Igor Strawiński
forma twórczości: role reżyseria: Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
19 czerwca 2013 |
Lutosławski. Wieczór młodych choreografów
Witold Lutosławski
forma twórczości: role reżyseria: Dawydiuk Wiktor, Gajownik-Stankow Diana, Gałęska Monika, Aubry Stephane, Trafankowska Natalia teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
15 lutego 2014 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
postać: Pietruszka reżyseria: Chalmer Paul teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
24 października 2015 |
Serenada/Infolia
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Balanchine George, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
28 kwietnia 2016 |
Dydona i Eneasz
Henry Purcell
postać: Diana reżyseria: Stachuła Daniel teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
19 czerwca 2019 |
Takarazuka Camp
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Makohon Eryk teatr: Krakowski Teatr Tańca, Kraków
|
12 czerwca 2021 |
Ślady
Tomaso Albinioni
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad, Wesołowski Emil, Przybyłowicz Jacek, Bondara Robert teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
12 czerwca 2021 |
Ślady
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad, Wesołowski Emil, Przybyłowicz Jacek, Bondara Robert teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
5 października 2021 |
BER
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Rimeikis Martynas, Ekman Alexander teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|