12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Joaquin Rodrigo
postać: Żołdak Napoleona reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Joaquin Rodrigo
postać: Dworzanin reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Joaquin Rodrigo
forma twórczości: role reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
27 października 1984 |
Miłość i ból i świat i ...
Neumeier John
forma twórczości: role reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 lutego 1985 |
Jadwiga królowa Polski
Kurpiński Karol
postać: Żak reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 czerwca 1985 |
Balety XX wieku
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Lifar Serge, Béjart Maurice, Balanchine George teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 czerwca 1985 |
Balety XX wieku
Hector Berlioz
forma twórczości: role reżyseria: Lifar Serge, Béjart Maurice, Balanchine George teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 czerwca 1985 |
Balety XX wieku
Eduard Lalo
forma twórczości: role reżyseria: Lifar Serge, Béjart Maurice, Balanchine George teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
7 grudnia 1985 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Marius Petipa, Lew Iwanow teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
14 marca 1986 |
Alberto Mendez - balety
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Alonso Alicja, Mendez Alberto teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
10 maja 1986 |
Bal kadetów
Strauss Johann
postać: Listonosz reżyseria: Collins Richard teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 czerwca 1986 |
Aida
Giuseppe Verdi
postać: Chłopak reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 listopada 1986 |
Giselle (wznowienie)
Adam Adolphe-Charles
postać: Wieśniak reżyseria: Gridin A., Michajliczenko I. teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
24 stycznia 1987 |
Nienasycenie
Tomasz Stańko
postać: Erazm Kocmołuchowicz reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
24 stycznia 1987 |
Nienasycenie
Tomasz Stańko
postać: Mężczyzna reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
27 maja 1988 |
System dra Smoły i prof. Pierza
Stefan Kisielewski
postać: Monsieur Maillard reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 grudnia 1988 |
Dama Pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 kwietnia 1989 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Król myszy reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 kwietnia 1989 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Drosslemeyer reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 października 1989 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
forma twórczości: role reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
31 grudnia 1989 |
Galowy wieczór baletowy
Edvard Helsted, Holger Paulli
forma twórczości: role reżyseria: Marius Petipa, August Bournonville, Marius Petipa, Marius Petipa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1990 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
1 grudnia 1990 |
Don Kichote
Ludwig Alois Minkus
postać: Epada reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
1 grudnia 1990 |
Don Kichote
Ludwig Alois Minkus
postać: Młody Cygan reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Dies irae
Roman Maciejewski
postać: Głos III teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Dies irae
Roman Maciejewski
postać: Mężczyzna teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Muzy Chopina
Fryderyk Chopin
postać: Nieznajomy reżyseria: Chynowski Paweł, Wołk-Karaczewski Waldemar teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Muzy Chopina
Fryderyk Chopin
postać: Tytus reżyseria: Chynowski Paweł, Wołk-Karaczewski Waldemar teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 października 1991 |
Grek Zorba
Mikis Theodorakis
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
28 grudnia 1991 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
2 października 1992 |
Legenda o Józefie
Strauss Richard
postać: Jakub; Putyfar; Brat Józefa reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
30 grudnia 1992 |
Brazylijczyk w Paryżu
Małecki Maciej,Massine Lorca
postać: Sprzedwaca reżyseria: Massine Lorca teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 października 1993 |
Święto Wiosny
Igor Strawiński
postać: Młodzieniec reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 stycznia 1994 |
Nędza uszczęśliwiona
Kamieński Maciej
postać: Tancerz J.K.Mości reżyseria: Kolberger Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 kwietnia 1994 |
Trzecia Symfonia
Górecki Henryk Mikołaj
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 czerwca 1994 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 lipca 1994 |
Tolerancja
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Żymełka Artur teatr: Opera i Operetka, Szczecin
|
8 września 1995 |
La Fille mal gardée
Ferdinand Hérold
postać: Wdowa Simone reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Carl Orff
postać: Zakonnik reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Carl Orff
postać: Anioł reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 maja 1996 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Pan Capulet reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
18 maja 1996 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Escalus reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Galifron reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Król reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Książę Cheri reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
29 kwietnia 1997 |
Benois De La Danse
Gala Baletowa
postać: Młodzieniec reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
24 maja 1997 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
31 grudnia 1997 |
Sylwester w operze
forma twórczości: role reżyseria: Redo-Dobber Beata teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
29 marca 1998 |
Suita orkiestrowa
Bach Jan Sebastian
forma twórczości: role Wieczór baletowy reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
7 listopada 1998 |
Trzej muszkieterowie
Verdi Giuseppe
postać: Kardynał Richelieu; Gwardzista reżyseria: Prokovsky Andre teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Mężczyzna reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Oficer reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Carmen
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Mężczyzna reżyseria: Ana Laguna, Pompea Santoro teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Carmen
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Oficer reżyseria: Ana Laguna, Pompea Santoro teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 kwietnia 2000 |
Gala Niżyńskiego
Igor Strawiński
postać: Młodzieniec reżyseria: Fokin Michaił, Wesołowski Emil, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2000 |
La dolce vita
Rota Nino
postać: Satyr reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 listopada 2001 |
Święta Wiosna
.
postać: Brünnhilde reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 lutego 2002 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Thomas reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 lutego 2002 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Wdowa Simone reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 lutego 2002 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Przyjaciel Colasa reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 marca 2003 |
Krzesany (wznowienie)
Kilar Wojciech
forma twórczości: role Wieczór pt. - Tryptyk polski reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2003 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Oficer reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2005 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
postać: Batiatus reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2005 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
postać: Handlarz niewolnikami reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 grudnia 2006 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Ojciec Klary reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 kwietnia 2007 |
Oniegin
Czajkowski Piotr
postać: Książę Griemin reżyseria: Cranko John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 listopada 2008 |
Anna Karenina
Rodion Szczedrin
postać: Stiwa reżyseria: Ratmansky Alexei teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 listopada 2009 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: współpraca choreograficzna reżyseria: Runowska Iwona teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
27 maja 2011 |
Magiczny sklep z zabawkami
.
postać: Mag reżyseria: Gonciarz Sebastian teatr: Teatr Palladium, Warszawa
|
24 lutego 2018 |
Poławiacze pereł
Georges Bizet
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Podsiadły Tomasz teatr: Opera Bałtycka, Gdańsk
|
12 kwietnia 2018 |
Orfeusz w piekle
Jacques Offenbach
forma twórczości: kierownik baletu reżyseria: Sartova Maria teatr: Opera Bałtycka, Gdańsk
|
13 października 2018 |
Giselle
Adolphe Adam
forma twórczości: choreografia postać: choreografia (II akt) reżyseria: Wesołowski Emil, Warszawski Wojciech, Sokołowska-Boulton Izabela teatr: Opera Bałtycka, Gdańsk
|
11 października 2019 |
Olga
Jorge Antunes
forma twórczości: współpraca choreograficzna reżyseria: Wicza-Pokojski Romuald teatr: Opera Bałtycka, Gdańsk
|