13 grudnia 1988 |
Kaczka Dziwaczka dla przedszkolaczka
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Pokrywka Janusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
20 października 1989 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
forma twórczości: role reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
22 stycznia 1991 |
Bajki samograjki
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Lewandowski Grzegorz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
10 marca 1992 |
Karuzela z bajkami
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
1 czerwca 1992 |
Trzewiczki Andersena
Rosiński Michał
postać: Snogg reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
25 września 1992 |
Mały tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
29 września 1993 |
O straszliwym smoku i dzielnym szewczyk, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku
Maria Kownacka
forma twórczości: role reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
19 grudnia 1993 |
Mirra, kadzidło, złoto
Joanna Kulmowa
forma twórczości: role reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
10 kwietnia 1994 |
Królewna dla smoka
Milada Masatowa
forma twórczości: role reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
5 listopada 1994 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
postać: Don Antonio reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
7 stycznia 1995 |
Królowa Śniegu
Maciej Staropolski
postać: Młodzian, Herold, Zbój, Strażnik Królowej Śniegu reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
25 marca 1995 |
Król Lir
William Shakespeare
postać: Król Francuski reżyseria: Klemens Jan teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
21 października 1995 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Protazy reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
6 lutego 1997 |
Sowizdrzał z Sosnowic
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Bronek reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
12 września 1997 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Żebrak reżyseria: Zasadny Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
15 listopada 1997 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Fomin reżyseria: Ostrowski Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
15 listopada 1997 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Semen reżyseria: Ostrowski Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
5 grudnia 1997 |
Jaś i Małgosia
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Kocur, Dziadek reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
3 maja 1998 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Drugi z Ludu, Wariat, Spiskowiec reżyseria: Zasadny Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
19 września 1998 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Skrzypek reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
19 września 1998 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Zarządzający oberżą reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
19 września 1998 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Żyd reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
27 lutego 1999 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Żebrak reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
5 czerwca 1999 |
Przygody Tomka Sawyera
Mark Twain
postać: Jim reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
11 grudnia 1999 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Stwistunow reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
10 czerwca 2000 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Diabeł reżyseria: Klimsza Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
23 września 2000 |
Calineczka
Maciej Staropolski
postać: Ślimak reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
1 grudnia 2000 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: "Dziarski chłopiec" reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
19 maja 2001 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Lokaj II reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
17 listopada 2001 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Lokaj Idalii reżyseria: Adamek Henryk teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
8 czerwca 2002 |
Kram z piosenkami
Schiller Leon
forma twórczości: role reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
12 października 2002 |
Cyrk Dekameron
Piotr Tomaszuk
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Tomaszuk Piotr teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
12 października 2002 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Franciszek reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
12 października 2002 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Pyzio reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
21 grudnia 2002 |
Ach, jak cudowna jest Panama
Janosch
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
10 października 2003 |
Czwarta siostra
Janusz Głowacki
postać: Misza reżyseria: Schejbal Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
28 lutego 2004 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Pijak reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
21 maja 2005 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Kapelusznik reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 października 2005 |
Mała Syrenka
Andersen Hans Christian
postać: Błazen; Płaszczka reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 kwietnia 2006 |
Doktor Dolittle i przyjaciele
Bogumiła Szachnowska
postać: Książę Bumpo reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
20 maja 2006 |
Zemsta-reaktywacja - ...
Malicki Andrzej
forma twórczości: role reżyseria: Malicki A., Szymański T. teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 września 2006 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Farra-Tete reżyseria: Ehrlich Marcin teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 grudnia 2006 |
Wigilijna opowieść
Dickens Charles
postać: Szabrownik reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 marca 2007 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Wojtek reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 czerwca 2007 |
Piękna i Bestia
Boswell Laurence
postać: Służący Bestii reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
29 marca 2008 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Buchman reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
19 kwietnia 2008 |
Zabawa
Sławomir Mrożek
postać: Parobek S reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
31 maja 2008 |
O księżniczce z zamku gnieźnieńskiego
Andrzej Malicki
postać: Śpiewak jarmarczny; Mieszczanin reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
31 maja 2008 |
O księżniczce z zamku gnieźnieńskiego
Andrzej Malicki
postać: Uczestnik balu reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 grudnia 2008 |
Znowu nam się jęła marzyć...
.
forma twórczości: role reżyseria: Malicki Andrzej, Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 marca 2009 |
Dyl Sowizdrzał
Grigorij Gorin
postać: Mnich, Kompan reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 maja 2009 |
Pippi Langstrump
Astrid Lindgren
postać: Dryblas reżyseria: Jaskuła Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 listopada 2009 |
Mała apokalipsa
Tadeusz Konwicki
postać: Tajniak reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 marca 2010 |
Świętoszek
Molière
postać: Oficer policji reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
29 maja 2010 |
Książę i żebrak
Arkadiusz Klucznik
postać: Złodziej II reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|