23 października 1983 |
Skarby Złotej Kaczki
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
6 stycznia 1984 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
forma twórczości: role reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
6 stycznia 1984 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Kuba reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
7 kwietnia 1984 |
Romek i Julka
Tadeusz Kwiatkowski
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
4 listopada 1984 |
Diabły warszawskie
Janusz Odrowąż
postać: Ochotek reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
4 listopada 1984 |
Diabły warszawskie
Janusz Odrowąż
postać: Ursynek reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
30 grudnia 1984 |
Różowe okulary
Czerska Barbara
postać: Don Pianito reżyseria: Grzędzińska Lidia teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
30 kwietnia 1985 |
Ja jestem Żyd z "Wesela"
Roman Brandstaetter
postać: Student reżyseria: Marczewski Andrzej M. teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
30 kwietnia 1985 |
Ja jestem Żyd z "Wesela"
Roman Brandstaetter
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej M. teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
17 listopada 1985 |
Król Maciuś Pierwszy
Korczak Janusz
postać: Felek reżyseria: Grzędzińska Lidia teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
17 listopada 1985 |
Król Maciuś Pierwszy
Korczak Janusz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Grzędzińska Lidia teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
8 marca 1986 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Kantek reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
16 kwietnia 1986 |
Bukiecik alpejskich fiołków
Estera Kronholtz
postać: Mężczyzna reżyseria: Dynerman Helena teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
16 kwietnia 1986 |
Bukiecik alpejskich fiołków
Estera Kronholtz
postać: Misza reżyseria: Dynerman Helena teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
16 kwietnia 1986 |
Bukiecik alpejskich fiołków
Estera Kronholtz
forma twórczości: role reżyseria: Dynerman Helena teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
7 czerwca 1986 |
Przygody Cipollina
Boruński Włodzimierz
postać: Szewc Winogronko reżyseria: Złotnicki Jerzy teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
12 października 1986 |
Święto Rasy Hiszpańskiej
Krzyżanowski Jan
postać: Falangista II reżyseria: Krzyżanowski Jan teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
17 grudnia 1989 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Agent, Herold, Wieśniak, Cyrulik (gościnnie) reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
28 października 1990 |
Różowe okulary
Czerska Barbara
postać: Don Pianito reżyseria: Grzędzińska Lidia teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
14 marca 1991 |
Krzesiwo
Andersen Hans Christian
postać: Oberżysta,Kawaler II,..., reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
12 października 1991 |
Golem
Gustaw Meyrink
postać: Vrieslander, Laponder, Wassertrum reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
26 stycznia 1992 |
Psia ballada czyli ...
Toeplitz KrzysztoF T.
forma twórczości: role reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
28 września 1992 |
Król malowany
Kozioł Urszula
postać: Plińdziuś reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
20 czerwca 1993 |
Pchła Szachrajka
Brzechwa Jan
postać: Doktor; Gość; Kucharka; Kika reżyseria: Sierpiński Wiesław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 lutego 1994 |
Jaskółeczka
Słobodzianek Tadeusz
postać: Wiatr,Kot reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
6 marca 1994 |
Eryk XIV
August Strindberg
postać: Dworzanin reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 grudnia 1994 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
postać: Duch Kosmosu reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 grudnia 1994 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
postać: Zwrotniczy reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 marca 1996 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Kantek reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
18 maja 1996 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Sam Boutler reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 lutego 1997 |
Ożenek
Gogol Mikołaj
postać: Jajecznica reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
26 września 1998 |
Pamiętniki
Jan Chryzostom Pasek
postać: Żołnierz I, Szwed, Jasiński, Szlachcic I, Borzęcki, bp Prażmowski reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 listopada 1999 |
Kolacja dla głupca
Francis Veber
postać: Archambaud reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 listopada 1999 |
Kolacja dla głupca
Francis Veber
postać: Meneaux reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 2000 |
Pinokio, czyli muzyczna opowieść o dobrym wychowaniu
Tomasz Bajerski, Cezary Domagała
forma twórczości: role reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 2000 |
Pinokio, czyli muzyczna opowieść o dobrym wychowaniu
Tomasz Bajerski, Cezary Domagała
postać: Kuchcik II reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 2000 |
Pinokio, czyli muzyczna opowieść o dobrym wychowaniu
Tomasz Bajerski, Cezary Domagała
postać: Wieśniak reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 2000 |
Pinokio, czyli muzyczna opowieść o dobrym wychowaniu
Tomasz Bajerski, Cezary Domagała
postać: Clown II reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 września 2000 |
Pinokio, czyli muzyczna opowieść o dobrym wychowaniu
Tomasz Bajerski, Cezary Domagała
postać: Kruk reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 września 2001 |
Wilki i owce
Aleksander Ostrowski
postać: Pawlin Sawielicz reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 stycznia 2002 |
Indyk
Sławomir Mrożek
postać: Starzec z gór reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
12 października 2002 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Suseł reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 listopada 2003 |
Emilia Galotti
Gothold Ephraim Lessing
postać: Kamerdyner reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 kwietnia 2004 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Chór reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 maja 2004 |
Rajmund i Julka
Ray Tomasz
postać: Oswald reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
9 października 2004 |
Kot w butach
Januszewska Hanna
postać: Franek; Szlachcic; Kary reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 października 2004 |
WieCzernik czyli klimaty ...
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
11 kwietnia 2005 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Michał Lagena, Żyd reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 września 2005 |
3 siostry
Antoni Czechow
postać: Włodzimierz Rode reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 kwietnia 2006 |
Casting
Marianna Dembińska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Man Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 kwietnia 2006 |
Złodziej
Fo Dario
postać: Złodziej reżyseria: Man Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 kwietnia 2006 |
Złodziej
Fo Dario
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Man Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
3 września 2006 |
Foczka akrobatka
Waldemar Kotas
postać: Klaun Biały reżyseria: Kotas Waldemar teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 lutego 2007 |
30 sekund
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Podbielska Bogna teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 lutego 2007 |
30 sekund
Juliusz Słowacki
postać: Horda reżyseria: Podbielska Bogna teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 grudnia 2007 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Aptekarz reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 marca 2008 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Piszczyk reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 maja 2008 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Pan Karol reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 grudnia 2008 |
Aktorzy prowincjonalni
Agnieszka Holland, Witold Zatorski
postać: Pijaczek/Hołysz reżyseria: Holland Agnieszka, Smolar Anna teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
25 kwietnia 2009 |
Kordian - instalacje
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
5 listopada 2009 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Ardalion Iwołgin reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
27 marca 2010 |
Co chcecie albo Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
postać: Książę Orsino reżyseria: Borczuch Michał teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 czerwca 2010 |
Jak się kochają
Alan Ayckbourn
postać: Bob Philips reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
19 marca 2011 |
Naprawdę nie dzieje się nic... czyli piosenki z Opola
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Karol reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 września 2011 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 lutego 2012 |
Słownik chazarski. Dzieci Snów
Milorad Pavić
postać: Rabin Achija reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
29 kwietnia 2012 |
Mayday
Ray Cooney
postać: Inspektor Troughton reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 marca 2014 |
Opowieści z Narnii: Lewa, Czarownica i stara szafa
Clive Staples Lewis
forma twórczości: role reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
24 września 2016 |
Uroczystość
Mogens Rukov, Thomas Vinterberg
postać: Poul reżyseria: Rakowski Norbert teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 grudnia 2016 |
Piotruś i smog
Andrzej Czernik
forma twórczości: role reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
6 grudnia 2017 |
Drużyna Zet
Andrzej Czernik
forma twórczości: role reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|