28 października 1990 |
Jaś i Małgosia
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
13 września 1992 |
Pinokio
Andrzej Ludwik Jóźwicki
forma twórczości: role reżyseria: Jóźwicki Andrzej Ludwik teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
3 maja 1993 |
Tymoteusz w lesie
Wilkowski Jan
postać: Zajączek reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
7 listopada 1993 |
Ludowa szopka polska
Henryk Jurkowski
postać: Niedźwiedź reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 października 1994 |
Asagao
Pavel Tkadlec
postać: Tokuemon reżyseria: Jóźwicki Andrzej Ludwik teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 października 1995 |
Piotruś Pan
James Matthew Barrie
forma twórczości: role reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 grudnia 1995 |
Królowa Śniegu
Andersen Hans Christian wg
forma twórczości: role reżyseria: Plewako Jan teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
17 listopada 1996 |
Kot w butach
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Dragun Jacek teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
17 listopada 1996 |
Kot w butach
Jan Brzechwa
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Dragun Jacek teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 listopada 1996 |
Opowieść wigilijna
Charles Dickens
forma twórczości: role reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
21 września 1997 |
Gdzie jest Andersen
Żywia Karasińska-Fluks
postać: Kot, Anioł reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 maja 1998 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Kijanka, Chrabąszczyca reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
20 września 1998 |
Złoty klucz
Jan Ośnica
postać: Anioł z Pałką reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
11 kwietnia 1999 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Sowa Przemądrzała reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
16 stycznia 2000 |
O czym szumią wierzby
Kenneth Grahame
postać: Lis reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
28 maja 2000 |
Purpurella
Jadwiga Kofta
postać: Buras reżyseria: Gielniewska Alina teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
28 maja 2000 |
Purpurella
Jadwiga Kofta
postać: Weronika (sąsiadka) reżyseria: Gielniewska Alina teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 grudnia 2000 |
Bracia Lwie Serce (Ballada o wędrującej duszy)
Astrid Lindgren
postać: Klientka Mamy, Tengil, Nauczycielka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
27 maja 2001 |
Pyza na polskich dróżkach
Hanna Januszewska
postać: Dziecko IV, Przekupka IV reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 grudnia 2001 |
Wertep
Wałerij Szewczuk
postać: Strażnik reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
12 maja 2002 |
Olbrzymy
Jerzy Bielunas
postać: Wilczyca reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
9 listopada 2002 |
Hebanowa baśń
Helena Kołaczkowska
postać: Sikorka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 października 2003 |
Tim Talar albo sprzedany śmiech
James Krüss
postać: Siostra Hilda reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 września 2004 |
Okulary Pana Andersena
Hans Christian Andersen
postać: Kura I, Much, Płomyk reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
4 grudnia 2004 |
Ludowa szopka polska
Henryk Jurkowski
postać: Niedźwiedź reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 marca 2005 |
Ptasi sejm
Farid Attar
postać: Czapla, Księżniczka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
25 lutego 2006 |
Sarasafiksata, czyli ucieszny moralitet nie tylko o zwierzętach
Joanna Kulmowa
postać: Zając reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
25 lutego 2006 |
Sarasafiksata, czyli ucieszny moralitet nie tylko o zwierzętach
Joanna Kulmowa
postać: Królik reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 września 2006 |
Córka Króla Smoków
Li Czchao-Wej
forma twórczości: role reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 września 2007 |
Cud Krasawica
Jewgienij Sperański
postać: Baba Jaga reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
2 grudnia 2007 |
Kopciuszek
Dorota Stępień
postać: Królowa reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
11 października 2008 |
Kto rozśmieszy pechowego nosorożca?
Leszek Kołakowski
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Ireneusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 maja 2009 |
Przygody Pszczółki Mai
Waldemar Bonsels
forma twórczości: role reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
19 września 2009 |
Trzy świnki czyli Los Tres Vagabundos
Stanislav Staško
postać: Sąsiadka I reżyseria: Staško Stanislav teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 maja 2010 |
Król Maciuś I
Janusz Korczak
postać: Królowa reżyseria: Wiktorowicz Dariusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 maja 2010 |
Król Maciuś I
Janusz Korczak
postać: Mag Króla Ludożerców reżyseria: Wiktorowicz Dariusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
26 czerwca 2010 |
Trzej muszkieterowie
Aleksander Dumas
forma twórczości: role reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
16 października 2010 |
Jaś i Małgosia
Zbigniew Lisowski
postać: Kot reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
7 maja 2011 |
Tymoteusz wśród ptaków, czyli wiosenna przygoda Tymcia
Jan Wilkowski
postać: Kukułka reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
19 listopada 2011 |
Mała Syrenka
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
3 grudnia 2011 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Ogrodniczka reżyseria: Aleksander-Kmieć Katarzyna teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 marca 2012 |
Śpiąca królewna
Czesław Sieńko
postać: Wróżka Rodia reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
1 grudnia 2012 |
Czerwony Kapturek
Jakub i Wilhelm Grimm
forma twórczości: role reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
27 kwietnia 2013 |
Latający kufer
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
1 marca 2014 |
Baśń o zaklętym kaczorze
Maria Kann
postać: Kasia reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
1 marca 2014 |
Baśń o zaklętym kaczorze
Maria Kann
postać: Matka Słonka reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 marca 2015 |
Proszę Słonia
Ludwik Jerzy Kern
postać: Mrówka Fumcia reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
23 maja 2015 |
Czarodziejski flet Mozarta
Dariusz Czajkowski
postać: Bäsle/Aktorka/Niewolnik reżyseria: Kłodnicka Agnieszka teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
5 września 2015 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
forma twórczości: role reżyseria: Timmermans Jack teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
19 grudnia 2015 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
23 stycznia 2016 |
Grzeczna
Gro Dahle
postać: Mama reżyseria: Konarska Aleksandra teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 stycznia 2017 |
Zwierzęta doktora Dolittle
Hugh Lofting
postać: Sowa Tu Tu reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 grudnia 2017 |
Dziób w dziób
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Depta Elżbieta teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 lutego 2018 |
Księga dżungli
Rudyard Kipling
forma twórczości: role reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 czerwca 2018 |
Lekcje Niegrzeczności, czyli Łysol i Strusia
Marcin Wicha
forma twórczości: role reżyseria: Papis Jacek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 grudnia 2018 |
Arabela
Igor Gorzkowski
forma twórczości: role reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 listopada 2019 |
Historia naturalna, czyli o niezwykłych żyjątkach
Hubert Sulima
forma twórczości: role reżyseria: Piaskowski Jędrzej teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 maja 2021 |
Pippi Långstrump
Astrid Lindgren
postać: Pani Granberg reżyseria: Rzączyński Krzysztof teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|