21 maja 2011 |
Złota różdżka
.
postać: Anioł, Służąca, Rybka reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
24 marca 2012 |
O żabce, co nie została królewną
Waldemar Wolański
postać: Glizda, Foka reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
24 czerwca 2012 |
Gil pogromca smoków
John Ronald Renel Tolkien
forma twórczości: role reżyseria: Kawalec Katarzyna teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
19 stycznia 2013 |
Tymoteusz wśród ptaków
Jan Wilkowski
postać: Kukułka, Pisklątko reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
27 stycznia 2013 |
Pstryk!
Philippe Dorin
forma twórczości: role reżyseria: Kawalec Katarzyna teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
23 marca 2013 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
postać: Księżna, Karta Siódemka reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
26 października 2014 |
DekAmore
Giovanni Boccaccio
forma twórczości: role reżyseria: Nauka Bogdan teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
15 marca 2015 |
Pan Teatr
.
forma twórczości: role teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
15 marca 2015 |
Pan Teatr
.
forma twórczości: scenariusz teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
29 kwietnia 2015 |
Skazane na ogień
Dorota Bielska
forma twórczości: role reżyseria: Bielska Dorota teatr: Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Wrocław
|
10 września 2017 |
Złota rybka
Aleksander Puszkin
forma twórczości: role reżyseria: Garmulewicz Maja teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
25 listopada 2017 |
Krawiec Pan Niteczka
Kornel Makuszyński
forma twórczości: role reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
24 marca 2018 |
Krulewna Śnieżka
Bohdan Butenko
postać: Telegrafista, Krasnolud I, Strażnik III reżyseria: Nauka Bogdan teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
21 października 2018 |
Huśtawka
Timo Parvela
postać: Trzepotek Otta, Babcia reżyseria: Jaszczak Przemysław teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
15 grudnia 2018 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Głuch-Klucznik Aneta, Brawer Wojciech, Dwulit Artur teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
27 marca 2019 |
Włókniarki
Marta Madejska
forma twórczości: role reżyseria: Man Tomasz teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
14 września 2019 |
Zapisani
Bella Rosenfeld Chagall
postać: Sasza, Kąpielowa, Kasjerka Roza, Panna Młoda, Babcia Ajga, Żołnierz zaproszony na Szabes, Purimowy wesołek, Estera, Aaron reżyseria: Gerigk Joanna teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
24 października 2020 |
Jak zostałam wiedźmą
Dorota Masłowska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pietrowiak Ewelina teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
24 października 2020 |
Jak zostałam wiedźmą
Dorota Masłowska
postać: Mama Dziewczynki/Niegrzeczna Dziewczynka reżyseria: Pietrowiak Ewelina teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
29 maja 2021 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Mama Anny/Mucha/Mała rybka/Mały ptaszek reżyseria: Kurowski Bartosz teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|