14 lipca 1951 |
Bunt żaków
Tadeusz Szeligowski
postać: Katarzyna reżyseria: Chaberski Emil, Popławski Adolf teatr: Opera, Wrocław
|
14 lipca 1951 |
Bunt żaków
Tadeusz Szeligowski
postać: Marta reżyseria: Chaberski Emil, Popławski Adolf teatr: Opera, Wrocław
|
3 października 1952 |
Madame Butterfly
Puccini Giacomo
postać: Suzuki reżyseria: Popławski Adolf teatr: Opera, Wrocław
|
31 grudnia 1953 |
Jenufa
Leoš Janáček
postać: Pasterka reżyseria: Romejko Jan teatr: Opera, Wrocław
|
24 czerwca 1954 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Syrena reżyseria: Kwaskowski Włodzimierz teatr: Opera, Wrocław
|
7 listopada 1954 |
Eugeniusz Oniegin
Piotr Czajkowski
postać: Łarina reżyseria: Popiel Jan teatr: Opera, Wrocław
|
23 stycznia 1955 |
Rusałka
Dworzak Antoni
postać: Kuchcik reżyseria: Majak Antoni teatr: Opera, Wrocław
|
29 września 1956 |
Faust
Charles Gounod
postać: Siebel reżyseria: Majak Antoni teatr: Opera, Wrocław
|
9 lutego 1957 |
Ijola
Piotr Rytel
postać: Dziewka służebna reżyseria: Urbanowicz Karol teatr: Opera, Wrocław
|
31 maja 1957 |
Łucja z Lammermoor
Gaetano Donizetti
postać: Eliza reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
8 lipca 1958 |
Carmen
Georges Bizet
postać: Mercedes reżyseria: Drabik Stanisław teatr: Opera, Wrocław
|
21 marca 1959 |
Goplana
Władysław Żeleński
postać: Chochlik reżyseria: Rotbaum Lia teatr: Opera, Wrocław
|
25 lipca 1959 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
postać: Masza reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera, Wrocław
|
10 czerwca 1960 |
Traviata
Giuseppe Verdi
forma twórczości: role reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
27 października 1961 |
Czterech gburów
Ermanno Wolf-Ferrari
postać: Służąca Mariny reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
27 czerwca 1962 |
Łucja z Lammermoor
Gaetano Donizetti
postać: Eliza reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
27 czerwca 1964 |
Makbet
Giuseppe Verdi
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera, Wrocław
|
23 stycznia 1965 |
Marta
Friedrich von Flotow
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Żerdzicki Sławomir teatr: Opera, Wrocław
|
16 lipca 1966 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
postać: Piastunka Jarosławny reżyseria: Okopiński Marek teatr: Opera, Wrocław
|
16 lipca 1966 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Okopiński Marek teatr: Opera, Wrocław
|
22 kwietnia 1967 |
Zaręczyny w klasztorze
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera, Wrocław
|
22 kwietnia 1967 |
Zaręczyny w klasztorze
Sergiusz Prokofiew
postać: Rozyna reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera, Wrocław
|
9 marca 1968 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Żerdzicki Sławomir teatr: Opera, Wrocław
|
12 lipca 1968 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Radtke Friedrich teatr: Opera, Wrocław
|
8 lutego 1969 |
Don Juan
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: korepetycje muzyczne reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera, Wrocław
|
23 listopada 1970 |
Pomsta Jontkowa
Bolesław Wallek-Walewski
forma twórczości: przygotowanie solistów reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|