10 grudnia 2006 |
Foczka akrobatka
Waldemar Kotas
forma twórczości: role reżyseria: Sikora Zbigniew teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
5 maja 2007 |
Fame
Steve Margoshes
postać: Serena Katz reżyseria: Staniek Jarosław teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
5 maja 2007 |
Fame
Steve Margoshes
postać: Studentka reżyseria: Staniek Jarosław teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
29 września 2007 |
Francesco
Piotr Dziubek
postać: Klara reżyseria: Kościelniak Wojciech teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
4 kwietnia 2009 |
My Fair Lady
Frederick Loewe
forma twórczości: role reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
27 lutego 2010 |
Lalka
Piotr Dziubek
postać: Maria reżyseria: Kościelniak Wojciech teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
5 czerwca 2010 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: role reżyseria: Komassa Roman teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
15 czerwca 2010 |
Experyment Chopin. Pieśni
Fryderyk Chopin
forma twórczości: role reżyseria: Kurdej Katarzyna teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
6 maja 2011 |
Grease
Warren Casey, Jim Jacobs
postać: Sandy Olson reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
8 października 2011 |
Shrek
Jeanine Tesori
postać: Ślepa myszka reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
22 września 2012 |
Przebudzenie wiosny
Duncan Sheik
postać: Wendla reżyseria: Gordon Krzysztof teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
12 listopada 2012 |
Okruchy spojrzeń
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
6 września 2013 |
Chłopi
Piotr Dziubek
postać: Kobieta Przy Nadziei reżyseria: Kościelniak Wojciech teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
27 marca 2015 |
Sońka
Ignacy Karpowicz
postać: Borbus (gościnnie) reżyseria: Korytkowska-Mazur Agnieszka teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
29 sierpnia 2015 |
Bieżeńcy. Exodus
Dana Łukasińska
forma twórczości: role reżyseria: Zakliczyński Maciej teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
29 października 2015 |
Emocjałki
Grzegorz Kasdepke
forma twórczości: role reżyseria: Biernacki Adam teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
15 września 2017 |
Doktor Żywago
Lucy Simon
postać: Kubarika reżyseria: Szydłowski Jakub teatr: Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok
|
15 września 2017 |
Doktor Żywago
Lucy Simon
postać: Narzeczona Tusi reżyseria: Szydłowski Jakub teatr: Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok
|
15 września 2017 |
Doktor Żywago
Lucy Simon
postać: Tonia Gromieko reżyseria: Szydłowski Jakub teatr: Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok
|
13 maja 2018 |
Sprawa Kapturka Cz.
Piotr Klimek
postać: Czerwony Kapturek reżyseria: Schabowska Justyna teatr: Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok
|
26 maja 2018 |
W pustyni i w puszczy 3
Henryk Sienkiewicz
postać: Kompozytorka, efekty dźwiękowe, a także dublerka Chamisa (gościnnie) reżyseria: Biernacki Adam teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
6 kwietnia 2019 |
Księga dżungli
Jakub Lubowicz
postać: Tabaqui (Szakal)/Wilk Zdrajca/Małpa reżyseria: Szydłowski Jakub teatr: Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok
|
6 listopada 2020 |
Sopoćko
Jan Nowara
postać: Chór Sióstr Zakonnych (gościnnie) reżyseria: Nowara Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
27 grudnia 2020 |
Cicho... sza...
Zygmunt Gloger
forma twórczości: role reżyseria: Biernacki Adam teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
19 lutego 2021 |
Boeing, Boeing
Marc Camoletti
postać: Janet (gościnnie) reżyseria: Mazurkiewicz Witold teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|