30 marca 1979 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
postać: Dowódca straży reżyseria: Sykutera Janusz teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
9 maja 1979 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Karol reżyseria: Wodecki Wiesław teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
13 lipca 1979 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Pan Leśnik reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
10 listopada 1979 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Antoś reżyseria: Górska-Damięcka Irena teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
10 stycznia 1981 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
postać: Herold, Strażnik reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
27 marca 1981 |
Óżont
Ryszard Latko
postać: Chłop II, Listonosz reżyseria: Sykutera Janusz teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
30 maja 1982 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Morderca I reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
8 października 1982 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
8 października 1982 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Diabeł reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
8 października 1982 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Kuba reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
7 stycznia 1984 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
postać: Żołnierz reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 stycznia 1984 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
19 maja 1984 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Porucznik reżyseria: Glapa Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
21 lipca 1984 |
O nas zakochanych
Hundziak A., Rosiński M.
forma twórczości: role reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 października 1984 |
Szklana menażeria
Tennessee Williams
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 października 1984 |
Szklana menażeria
Tennessee Williams
postać: Gość reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 lutego 1985 |
Kondukt
Bohdan Drozdowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czarnecki Henryk Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 lutego 1985 |
Kondukt
Bohdan Drozdowski
postać: Maciej reżyseria: Czarnecki Henryk Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 maja 1985 |
Chrobre pieśni
Henryk Tadeusz Czarnecki, Tadeusz Kajan
forma twórczości: role reżyseria: Czarnecki Henryk Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 listopada 1985 |
Staroświecka komedia
Arbuzow Aleksiej
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 lutego 1986 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Alojzy Bąbel reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 maja 1986 |
Ostatnia wola
Aleksander Fredro
postać: Kulesza reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
6 czerwca 1986 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
postać: Osioł reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 lutego 1987 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Zbyszko reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 kwietnia 1987 |
Igraszki trafu i miłości
Pierre de Marivaux
postać: Mario reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 września 1987 |
Czerwone pantofelki
Paul Kester
postać: Snogg reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 kwietnia 1988 |
Bambuko, czyli skandal w krainie gier
Maciej Wojtyszko
postać: Dziadek reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 stycznia 1989 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
postać: Piotr Wysocki reżyseria: Nowosielski Wiesław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
24 listopada 1989 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
postać: Zborowski reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 listopada 1990 |
Fortynbras się upił
Janusz Głowacki
postać: Aktor reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1990 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Erynia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1990 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska 1 reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1990 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Robotnik sceny reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 listopada 1992 |
Dziady (fragmenty)
Adam Mickiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 listopada 1992 |
Dziady (fragmenty)
Adam Mickiewicz
postać: Frejend reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 listopada 1992 |
Dziady (fragmenty)
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
15 stycznia 1993 |
Pinokio
Maciej Staropolski
postać: Arlekin, Zając, Baletnica reżyseria: Hamerszmit Janusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 października 1993 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Gość w cyklistówce reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
5 grudnia 1993 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
forma twórczości: role reżyseria: Hamerszmit Janusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
20 lutego 1994 |
Don Juan
Molière
postać: Don Carlos reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
19 lutego 1995 |
Calineczka
Maciej Staropolski
postać: Szerszeń, Kret, Tukan reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
23 września 1995 |
Antygona
Sofokles
postać: Kreon reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
27 stycznia 1996 |
Karmaniola, czyli od Sasa do Lasa
Stanisław Moniuszko
postać: Maciej reżyseria: Skwark Józef teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
23 czerwca 1996 |
Gramy Szekspira
William Shakespeare
postać: Ryszard III, Abraham, Amiens, Spój reżyseria: Skwark Józef teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
8 listopada 1997 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
postać: Kamerdyner reżyseria: Jun Irena teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
14 grudnia 1997 |
Pieśń szczurołapa
Kuryło Elżbieta
postać: Kupiec, ojciec Klausa reżyseria: Miłkowski Dariusz teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|
7 marca 1998 |
120 przygód Koziołka Matołka
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
postać: Tata, Śpiewak I, Marynarz, Bosman, Narciarz I, Gangster II reżyseria: Lesisz Konrad teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
16 października 1998 |
Szczęściarz
Cooney Michael
postać: Pan Forbright reżyseria: Prochyra Jan teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|
5 marca 1999 |
Garderobiany
Ronald Harwood
postać: Oxenby reżyseria: Schejbal Jerzy teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
15 stycznia 2000 |
Tartuffe
Molière
postać: Kleant reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
13 września 2004 |
Szalona lokomotywa
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Pierwszy Żandarm reżyseria: Peszek Jan, Zadara Michał teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
11 grudnia 2004 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Pijak/Zdrajca reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
22 grudnia 2004 |
Intercity
Leszek Malinowski
postać: Lutek reżyseria: Malinowski Leszek, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|