14 września 1977 |
Pchła w uchu
Feydeau Georges
forma twórczości: role reżyseria: Kwaskowski Włodzimierz teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
5 grudnia 1977 |
Królewna Śnieżka
Bogdan Pawłowski
postać: Motyl teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
5 grudnia 1977 |
Królewna Śnieżka
Bogdan Pawłowski
postać: Śnieżka teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
3 grudnia 1978 |
...pierzchliwymi myślący krokami...
Franz Schubert
forma twórczości: role reżyseria: Gołębiowski Tomasz teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
20 kwietnia 1980 |
Opowieść o mistrzu Twardowskim
Ludomir Różycki
postać: Dziewanna reżyseria: Gołębiowski Tomasz teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
20 kwietnia 1980 |
Opowieść o mistrzu Twardowskim
Ludomir Różycki
postać: "Piękna" reżyseria: Gołębiowski Tomasz teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
22 czerwca 1981 |
Coppelia, czyli Dziewczyna o emaliowych oczach
Léo Delibes
postać: Przyjaciółka Swanildy reżyseria: Kuzniecowa-Szajewska Raisa teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
22 czerwca 1981 |
Coppelia, czyli Dziewczyna o emaliowych oczach
Léo Delibes
postać: Swanilda reżyseria: Kuzniecowa-Szajewska Raisa teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
15 grudnia 1982 |
Błękitny zamek
Roman Czubaty
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Kostrzewska Barbara teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
15 grudnia 1982 |
Błękitny zamek
Roman Czubaty
forma twórczości: role reżyseria: Kostrzewska Barbara teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
22 maja 1983 |
Fontanna Bakczysaraju
Borys Asafiew
postać: Maria reżyseria: Kuzniecowa-Szajewska Raisa, Szpotański Edward teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
22 maja 1983 |
Fontanna Bakczysaraju
Borys Asafiew
postać: Zarema reżyseria: Kuzniecowa-Szajewska Raisa, Szpotański Edward teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
20 lutego 1984 |
Orfeusz i Eurydyka
Christoph Willibald Gluck
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
2 czerwca 1984 |
Król włóczęgów
Rudolf Friml
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Gawroński Włodzimierz teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
30 marca 1985 |
Wesoła wdówka
Franz Lehár
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Rogowski Kazimierz teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
15 marca 1992 |
Odwieczne pieśni
Karłowicz Mieczysław
forma twórczości: role reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
15 marca 1992 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Pani reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
15 marca 1992 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Carmen reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
15 listopada 1992 |
Cienie wielkiego miasta
Śliwa Przemysław scenariusz
forma twórczości: role reżyseria: Śliwa Przemysław (chor.) teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
15 listopada 1992 |
Misterium polskie
Śliwa Przemysław scenariusz
postać: Wanda reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
7 marca 1993 |
Opowieści Hoffmanna
Offenbach Jacques
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
4 grudnia 1994 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Opera i Operetka, Kraków
|
30 kwietnia 2004 |
Nastroje chwili
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Towarnicka Alina teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
24 czerwca 2004 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
17 września 2004 |
Dawnych wspomnień czar
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: przygotowanie baletu reżyseria: Wilga Jan teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
19 kwietnia 2005 |
Bal u księcia Orłowskiego
Johann II Strauss
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kosiński Mirosław teatr: Akademia Muzyczna, Kraków
|
2 czerwca 2005 |
Królewna Śnieżka
Bogdan Pawłowski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Towarnicka Alina teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
7 maja 2006 |
Córka źle strzeżona
Peter Ludwig Hertel
forma twórczości: kierownik baletu teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
9 lipca 2006 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
18 lutego 2007 |
Orfeusz i Eurydyka
Christoph Willibald Gluck
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Babecka Monika teatr: Akademia Muzyczna, Kraków
|
15 listopada 2009 |
Juliusz Cezar w Egipcie
Georg Friedrich Haendel
forma twórczości: choreografia reżyseria: Rasiewicz Monika teatr: Grupa In Antis, Kraków
|
30 lipca 2011 |
A la Cracovienne
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Agnel Romana, Towarnicka-Niedźwiedź Alina, Rembowski Leszek, Brojek Dariusz, Pieńkowski Zbigniew teatr: Balet Dworski Cracovia Danza, Kraków
|
10 kwietnia 2012 |
Czarodziejski flet
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: choreografia reżyseria: Rasiewicz Monika teatr: Akademia Muzyczna, Kraków
|
12 listopada 2018 |
Paderewski. Fantazja i legenda
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Agnel Romana teatr: Balet Dworski Cracovia Danza, Kraków
|
22 lipca 2019 |
Pan Twardowski. Ale bajka!
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia, scenografia reżyseria: Towarnicka Alina, Brojek Dariusz teatr: Balet Dworski Cracovia Danza, Kraków
|