10 października 1953 |
Niespokojna starość
Rachmanow Leonid
postać: I student reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
31 grudnia 1953 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Topolnicki reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
15 kwietnia 1954 |
Panna Maliczewska
Gabriela Zapolska
postać: I Kolega reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
30 czerwca 1954 |
Oberżystka
Goldoni Carlo
postać: Markiz Di Forlipopoli reżyseria: Wasilewski Ryszard teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
18 grudnia 1954 |
Miesiąc na wsi
Iwan Turgieniew
postać: Schaaf reżyseria: Gulska-Eile Irma teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
8 czerwca 1955 |
Lekkomyślna siostra
Włodzimierz Perzyński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
8 czerwca 1955 |
Lekkomyślna siostra
Włodzimierz Perzyński
postać: Władysław reżyseria: Strzelecki Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
3 grudnia 1955 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Kwicołap reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 stycznia 1956 |
Księżniczka Turandot
Carlo Gozzi
postać: Murzyn reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 kwietnia 1956 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Filon reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 września 1956 |
Miarka za miarkę
William Shakespeare
postać: Sługa Angela reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1957 |
Jacobowsky i pułkownik
Franz Werfel
postać: Nieśmiertelny reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 kwietnia 1957 |
Kot w butach
Zenon Laurentowski
postać: Marszałek reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 października 1957 |
Imiona władzy
Jerzy Broszkiewicz
postać: Dwadzieściatysięcy reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
31 stycznia 1958 |
Liliom
Ferenc Molnár
postać: Policjant II reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 listopada 1958 |
Stan oblężenia
Albert Camus
postać: Astrolog reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 grudnia 1958 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Wojciech Żukrowski
postać: Kot Mysibrat reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 marca 1959 |
Burza
William Shakespeare
postać: Kapitan reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 marca 1959 |
Burza
William Shakespeare
postać: Pies gończy reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 czerwca 1959 |
Geniusz sierocy
Maria Dąbrowska
postać: Kozak w służbie Kisiela reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 czerwca 1959 |
Geniusz sierocy
Maria Dąbrowska
postać: Pokojowiec reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 października 1959 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Trzeci chłop ukraiński reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 listopada 1959 |
Romulus Wielki
Friedrich Dürrenmatt
postać: Sulphurides reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 maja 1960 |
Oresteja
Ajschylos
postać: Jeden z chóru starców argejskich reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 września 1960 |
Ponad wszystko, najokrutniejszy jest król
Nisim Aloni
postać: Oficer reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1960 |
Dziejowa rola Pigwy
Jerzy Broszkiewicz
postać: Urzędnik Stanu Cywilnego reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1960 |
Dziejowa rola Pigwy
Jerzy Broszkiewicz
postać: Uczestnik pogrzebu reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 listopada 1960 |
Trzy pary pantofelków
Irena Prusicka
postać: Pies Alojzy reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 grudnia 1960 |
Radość z odzyskanego śmietnika
Jerzy Krasowski
postać: II Obywatel reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 grudnia 1960 |
Radość z odzyskanego śmietnika
Jerzy Krasowski
postać: Podoficer, Polityk reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 kwietnia 1961 |
Pan Puntila i jego sługa Matti
Bertolt Brecht
postać: Wynędzniały, Pastor reżyseria: Maśliński Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 czerwca 1961 |
Smok
Eugeniusz Szwarc
postać: Lutnik reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 września 1961 |
Wieczór Trzech Króli lub co chcecie
William Shakespeare
postać: Ksiądz reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 października 1961 |
Baśń o śpiącej królewnie i błękitnej róży
Irena Prusicka
postać: Pies Alojzy reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 grudnia 1961 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Ob. Landau reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 maja 1962 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Gość na balu reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 maja 1962 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Literat I reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 listopada 1962 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Chudy marynarz reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 czerwca 1963 |
Androkles i lew
George Bernard Shaw
postać: Żołnierz reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 lipca 1963 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Żyd reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 listopada 1963 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Stiepan Iljicz Uchowierow reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 maja 1964 |
Śmierć na gruszy
Witold Wandurski
postać: Policjant reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lipca 1964 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: role reżyseria: Lipińska Olga teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lipca 1964 |
Siedmiu przeciw Tebom
Ajschylos
forma twórczości: role reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 listopada 1964 |
Popioły
Jerzy Broszkiewicz
postać: Anizetka reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 listopada 1964 |
Popioły
Jerzy Broszkiewicz
postać: Ekonom reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 listopada 1964 |
Popioły
Jerzy Broszkiewicz
postać: Gość na balu reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 stycznia 1965 |
Puste pole
Hołuj Tadeusz
postać: Gość I reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 1965 |
Don Kichot
Miguel de Cervantes
postać: Poganiacz bydła reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 1965 |
Don Kichot
Miguel de Cervantes
postać: Strażnik reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 1965 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Piast reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
5 listopada 1965 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Smerda reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 marca 1966 |
Pani Bovary
Flaubert Gustaw
postać: Ojciec Karola Bovary reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
14 lipca 1966 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Radost reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Szwed reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Różyc Zamoyski reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Pan Gnoiński reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Mieszczanin reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Miecznik reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Domaszewicz reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 marca 1967 |
Mama płaci alimenty
Anna Świrszczyńska
postać: Kierowca reżyseria: Wawrzyniak Mirosław teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 marca 1967 |
Mama płaci alimenty
Anna Świrszczyńska
postać: Mąż Cioci reżyseria: Wawrzyniak Mirosław teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 marca 1967 |
Mama płaci alimenty
Anna Świrszczyńska
postać: Sąsiad reżyseria: Wawrzyniak Mirosław teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 lipca 1967 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Rotmistrz reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 grudnia 1967 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Ojciec reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 grudnia 1967 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Upiór reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
10 marca 1968 |
Król włóczęgów
Justin Huntley Mac Carthy
postać: Thibaut de Vitry reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
10 marca 1968 |
Król włóczęgów
Justin Huntley Mac Carthy
forma twórczości: role reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
19 stycznia 1969 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
postać: Janusz reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
14 czerwca 1969 |
Dom pod Oświęcimiem
Tadeusz Hołuj
postać: Jan reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
27 lipca 1969 |
Uciekła mi przepióreczka
Stefan Żeromski
postać: Radostowiec reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
5 grudnia 1969 |
Bądźmy poważni na serio
Oscar Wilde
postać: Lane reżyseria: Szczerski Marian teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 kwietnia 1970 |
Szósty lipca
Michał Szatrow
postać: Bolszewik I reżyseria: Kuźmiński Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
22 maja 1971 |
Wszyscy moi synowie
Arthur Miller
postać: Frank Lubey reżyseria: Korsan Noemi teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 lutego 1972 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Hibner; Korobkin reżyseria: Korsan Noemi teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 kwietnia 1972 |
Czarna komedia
Peter Shaffer
postać: Schuppanzigh reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
27 sierpnia 1972 |
Pułapka na myszy
Christie Agatha
postać: Major Metcalf reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1972 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Chłop reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1972 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Konica reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 marca 1973 |
Romeo i Julia
Shakespeare William
postać: Jan reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
31 maja 1973 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Aktor II reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
31 maja 1973 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Grabarz I reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 września 1973 |
Niespodzianka
Karol Hubert Rostworowski
postać: Stary chłop reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
27 stycznia 1974 |
Zamach
Breza T., Dygat S.
postać: Profesor Ćwirkowski reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
30 listopada 1974 |
Złoty chłopak
Clifford Odets
postać: Carp reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 lutego 1975 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Fierapont reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 kwietnia 1975 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 października 1975 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Fierapont reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
7 marca 1976 |
Dziewięć serc
Hans Christian Andersen
postać: Marszałek Dworu reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 czerwca 1976 |
Przepraszam, czy tu biją?
Marek Piwowski
postać: Stroiciel fortepianu reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
19 listopada 1976 |
Derby w pałacu
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Stachoń reżyseria: Wasiuczyński Jerzy, Zajączkowski Stanisław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 marca 1977 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Eugeniusz reżyseria: Berlin Aleksander teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 października 1977 |
Czworokąt
Edward Redliński
postać: Dziadek reżyseria: Dąbrowski Andrzej Józef teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 listopada 1977 |
Ballada o szturmie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
10 grudnia 1977 |
Życiorys
Krzysztof Kieślowski
forma twórczości: role reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 kwietnia 1978 |
Łaźnia
Włodzimierz Majakowski
postać: Administrator domu reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1978 |
Dziwny jeździec
Michel de Ghelderode
postać: Starzec V reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
25 marca 1979 |
Tor
Gawlik Jan Paweł
postać: Chory; Gość przy piwku reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 grudnia 1979 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Dziad reżyseria: Gruda Józef teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 marca 1980 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Gość z tamtego wymiaru reżyseria: Terpiłowski Lech teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 marca 1980 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Jan reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 stycznia 1981 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
postać: Pułkownik, Stary chłop reżyseria: Terpiłowski Lech teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 stycznia 1981 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
postać: Król Lear reżyseria: Terpiłowski Lech teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 czerwca 1981 |
Twarze ludzi i twarz Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Ksiądz reżyseria: Baniukiewicz Antoni, Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 czerwca 1982 |
Tragiczna historia Hamleta księcia Danii
William Shakespeare
postać: Dworzanin, Duchowny reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 października 1982 |
Poncjusz Piłat piąty procurator Judei
Michaił Bułhakow
postać: Łotr Gestas reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
23 października 1983 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
postać: Wiarus reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
19 lutego 1984 |
Sceny z Maskami z "Wyzwolenia"
Stanisław Wyspiański
postać: Maska reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
29 czerwca 1984 |
Śniadanie
Groński Ryszard Marek
postać: Krawiec reżyseria: Baniukiewicz A., Smożewski R. teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Grzegorz reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 kwietnia 1985 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Francis Nurse reżyseria: Jakimiec Andrzej teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
27 marca 1988 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Mularz I reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
27 września 1988 |
Anioł, diabeł i człowiek. Sceny z teatru staropolskiego
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Pan Bóg reżyseria: Wieremiejczyk Wiesław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 stycznia 1989 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Kazimierz Wielki reżyseria: Wałkówna-Zbiróg Barbara teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 stycznia 1989 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Marszałek reżyseria: Wałkówna-Zbiróg Barbara teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
10 grudnia 1989 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Lokaj - Jan Parblichenko reżyseria: Szaciłowski Stefan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
17 czerwca 1990 |
Rodzina
Antoni Słonimski
postać: Pituła reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|