28 maja 1977 |
Achilles i miłość
Marek Sart
forma twórczości: choreografia reżyseria: Rzeszewski Janusz teatr: Teatr Nowy, Poznań
|
15 stycznia 1979 |
Dno nieba (Show - remizowy)
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Członek duetu Tiko - Tiko reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Estrada Stołeczna, Warszawa
|
23 listopada 1982 |
Sprzedawca masek
.
forma twórczości: opracowanie muzyczne, reżyseria, scenariusz, scenografia reżyseria: Gołębiowski Marek, Bień Lidia teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
5 lutego 1983 |
Wesele Figara
Beaumarchais Pierre de
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ostrowski Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
30 czerwca 1984 |
Odejście Głodomora
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Różewicz Jan teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
26 marca 1985 |
Zakochani. Estradowe interpretacje z Peyneta
Krzysztof Rau
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rau Krzysztof teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
26 marca 1985 |
Zakochani. Estradowe interpretacje z Peyneta
Krzysztof Rau
postać: Chłopiec reżyseria: Rau Krzysztof teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
26 marca 1985 |
Zakochani. Estradowe interpretacje z Peyneta
Krzysztof Rau
postać: Dziadek reżyseria: Rau Krzysztof teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
19 marca 1986 |
Mistrz Piotr Pathelin
Anonim
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
19 kwietnia 1986 |
Cyrk
Ivan Pilný
forma twórczości: choreografia reżyseria: Pilny Ivan teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
18 września 1986 |
Dzień wielkiej przeprowadzki
Andersen Hans Christian wg
forma twórczości: choreografia reżyseria: Włodarska Małgorzta teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
18 września 1986 |
Dzień wielkiej przeprowadzki
Hans Christian Andersen
forma twórczości: choreografia reżyseria: Włodarska Małgorzata teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
12 października 1986 |
Iwan carski syn, szare wilczysko i inni
Włodzimierz Masłow
forma twórczości: choreografia reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
10 września 1987 |
Złoty klucz
Jan Ośnica
forma twórczości: choreografia reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
10 września 1987 |
Złoty kluczyk
Rośnica Jan
forma twórczości: choreografia reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
12 kwietnia 1988 |
Lekarz mimo woli
Moliere
forma twórczości: choreografia z Lidią Bień reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
12 kwietnia 1988 |
Lekarz mimo woli
Molière
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolski Juliusz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
9 października 1988 |
O królewnie Banialuce
Edmund Wojnarowski
forma twórczości: role reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
21 lutego 1989 |
Jak się bawić to się bawić
Jelisiejew Jurij
forma twórczości: choreografia reżyseria: Lewandowski Grzegorz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
21 lutego 1989 |
Jak się bawić, to się bawić
Jurij Jelisiejew
forma twórczości: choreografia reżyseria: Lewandowski Grzegorz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
16 kwietnia 1989 |
Bajki Pana Bajarza
Jiři Středa
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Arciszewski Krzysztof teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
12 listopada 1989 |
Cyrk
Ivan Pilný
forma twórczości: choreografia reżyseria: Pilny Ivan teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
22 kwietnia 1990 |
Szary smok
Rochowiak Jerzy
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
22 kwietnia 1990 |
Szary smok
Rochowiak Jerzy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Gołębiowski Marek teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
22 kwietnia 1990 |
Szary smok
Jerzy Rochowiak
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Gołębiowski Marek teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
18 września 1990 |
Czas na bajkę
Streda Jiri
postać: Pan Poeta reżyseria: Eysmont-Conewa Elżbieta teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
22 stycznia 1991 |
Bajki samograjki
Jan Brzechwa
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Lewandowski Grzegorz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
22 stycznia 1991 |
Bajki samograjki
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Lewandowski Grzegorz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
22 października 1991 |
Goldoniada, czyli oko za oko - ząb na ząb
Carlo Goldoni
forma twórczości: choreografia reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
10 stycznia 1992 |
Chodzi Turoń, paszczą kłapie...
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
10 marca 1992 |
Karuzela z bajkami
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
22 maja 1992 |
Trzewiczki Andersena
Michał Rosiński
forma twórczości: pantomima reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
1 czerwca 1992 |
Trzewiczki Andersena
Rosiński Michał
postać: Jemmo reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
25 września 1992 |
Mały tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
4 kwietnia 1993 |
Dziewczyna z morza
George Mackay Brown
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
4 kwietnia 1993 |
Dziewczyna z morza
George Mackay Brown
postać: Samuel reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
29 września 1993 |
O straszliwym smoku i dzielnym szewczyk, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku
Maria Kownacka
forma twórczości: role reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
9 stycznia 1994 |
Cyrk
Ivan Pilný
forma twórczości: choreografia reżyseria: Pilny Ivan teatr: Teatr „Baj Pomorski”, Toruń
|
10 kwietnia 1994 |
Królewna dla smoka
Milada Masatowa
forma twórczości: role reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
30 września 1994 |
Koziołek Matołek
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Wróbel Lidia teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
20 grudnia 1994 |
Jasełka
Wanda Chotomska
forma twórczości: role reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
30 kwietnia 1995 |
Bajki pana Perrault
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
25 września 1995 |
Rzecz o teatrze Jana Dormana
Lidia Wróbel
forma twórczości: role reżyseria: Wróbel Lidia teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
29 października 1995 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Królik reżyseria: Keszkowska Janina teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
18 lutego 1996 |
Pan Tom buduje dom
Stefan Themerson
forma twórczości: choreografia reżyseria: Radkowski Bohdan teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
8 grudnia 1996 |
Kulawy kogucik
Rada Moskowa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
8 grudnia 1996 |
Kulawy kogucik
Rada Moskowa
forma twórczości: role reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
1 lutego 1997 |
Czarownica z szafy na szczotki
Pierre Gripari
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
16 lutego 1997 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
postać: Hikanaga reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
16 lutego 1997 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
16 lutego 1997 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
postać: Sowa reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
27 kwietnia 1997 |
Słowiki cesarza
Agata Sowa
postać: Marszałek reżyseria: Łabiniec Aleksander A. teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
27 kwietnia 1997 |
Słowiki cesarza
Agata Sowa
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Łabiniec Aleksander A. teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
5 października 1997 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
29 listopada 1997 |
Teatrzyk Kubusia Puchatka
Alan Alexander Milne
forma twórczości: choreografia, reżyseria, scenografia reżyseria: Gołębiowski Marek teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
31 stycznia 1998 |
Królewna i niedźwiedź
Michał Rosiński
postać: Król Narcyz Czwarty reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
23 maja 1998 |
Folwark zwierzęcy
George Orwell
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Żukowski Sławomir teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
23 maja 1998 |
Niezwykły koncert. Miniatury
Tomasz Brzeziński
forma twórczości: role reżyseria: Brzeziński Tomasz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
22 sierpnia 1998 |
Wakacje Smoka Bonawentury
Maciej Wojtyszko
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
15 października 1999 |
Paluszek
Rochowiak Jerzy
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Gabriel Piotr teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|