29 kwietnia 1990 |
Paziowie królowej Marysieńki
Duniecki Stanisław(wznowienie)
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
26 stycznia 1991 |
Capuleti i Monteccchi
Vincenzo Bellini
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Szulczyński Wojciech teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 maja 1991 |
Kserkses
Haendel Georg Friedrich
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Konemann Gunter teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 czerwca 1991 |
Manru
Jan Ignacy Paderewski
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Chojnacka Hanna teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 listopada 1991 |
Krakowiacy i Górale, czyli cud mniemany
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Kolberger Krzysztof teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
28 grudnia 1991 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 października 1992 |
Tosca
Giacomo Puccini
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Wagner Klaus teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
9 stycznia 1993 |
Salome
Richard Strauss
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
8 maja 1993 |
Kynolog w rozterce
Henryk Czyż
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 czerwca 1993 |
Skrzypek na dachu
Jerry Bock
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 stycznia 1994 |
Nędza uszczęśliwiona
Kamieński Maciej
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Kolberger Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 czerwca 1994 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1994 |
Werther
Jules Massenet
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Wilk Gerard teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 lutego 1995 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
9 czerwca 1995 |
Kolonia karna
Joanna Bruzdowicz
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Martin Christopher teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 września 1995 |
Wyrywacz serc
Elżbieta Sikora
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 września 1995 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Majewski Lech teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 grudnia 1995 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 listopada 1996 |
Widma
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
26 stycznia 1997 |
Kawaler srebrnej róży
Richard Strauss
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Pizzi Pier Luigi teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
9 stycznia 1998 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Żuławski Andrzej teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
25 kwietnia 1998 |
Bal maskowy
Giuseppe Verdi
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 grudnia 1998 |
Don Giovanni
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 stycznia 2000 |
Tankred
Gioacchino Rossini
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 kwietnia 2000 |
The Music Programme
Roxana Panufnik
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 października 2000 |
Don Carlos
Giuseppe Verdi
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
9 lutego 2001 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
4 maja 2001 |
Ignorant i szaleniec
Paweł Mykietyn
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 czerwca 2001 |
Otello
Verdi Giuseppe
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 listopada 2001 |
Sen nocy letniej
Shakespeare William
forma twórczości: przygotowanie wokalne reżyseria: Englert Jan teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
19 kwietnia 2002 |
Peleas i Melizanda
Debussy Claude
forma twórczości: korepetycje muzyczne reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 maja 2002 |
Wesoła wdówka
Lehar Franz
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 grudnia 2002 |
Don Giovanni
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 kwietnia 2003 |
Podróż do Reims
Gioacchino Rossini
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
2 października 2003 |
Ubu Rex
Krzysztof Penderecki
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 grudnia 2003 |
Potępienie Fausta
Hector Berlioz
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Freyer Achim teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 marca 2004 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Majewski Lech teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 października 2004 |
Tosca
Puccini Giacomo
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Romagnoli Gianmaria teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 grudnia 2004 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
24 kwietnia 2005 |
Aida
Giuseppe Verdi
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Manoli Roberto Lagana teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 października 2005 |
Andrea Chenier
Umberto Giordano
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 listopada 2005 |
Curlew_River
Benjamin Britten
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Weidauer Axel teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 stycznia 2006 |
Wozzeck
Alban Berg
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 marca 2006 |
La Bohème
Giacomo Puccini
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 kwietnia 2006 |
Alpha Kryonia Xe
Aleksandra Gryka
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 kwietnia 2006 |
Fedra
Dobromiła Jaskot
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 czerwca 2006 |
Czarodziejski flet
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Freyer Achim teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 października 2006 |
Harnasie
Szymanowski Karol
forma twórczości: korepetytor solistów wieczór "Szymanowski i taniec" reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 października 2006 |
III Symfonia "Pieśń o nocy"
Szymanowski Karol
forma twórczości: korepetytor solistów wieczór "Szymanowski i taniec" reżyseria: Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 października 2006 |
Stabat Mater
Szymanowski Karol
forma twórczości: korepetytor solistów wieczór "Szymanowski i taniec" reżyseria: Wycichowska Ewa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
1 lutego 2007 |
Iwona księżniczka Burgunda
Zygmunt Krauze
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 lutego 2007 |
W krainie czarodziejskiego ...
Mozart Wolfgang Amadeusz wg
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Redo-Dobber Beata teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
31 maja 2007 |
Cyrulik sewilski. Zabawa tancerska
Gioacchino Rossini
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Plaza Jose Carlos teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 października 2007 |
Zabobon, czyli Krakowiacy i Górale
Karol Kurpiński
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Józefowicz Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 stycznia 2008 |
Magiczny Doremik
Marta Ptaszyńska
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Chojnacka Hanna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 marca 2008 |
Łucja z Lammermooru
Gaetano Donizetti
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Znaniecki Michał teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 października 2008 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: korepetytor solistów reżyseria: Wilson Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 marca 2009 |
Piosenka jest dobra na wszystko - czyli nieobecni mają rację
Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski
forma twórczości: przygotowanie wokalne reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
23 listopada 2012 |
MP4
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: przygotowanie muzyczne reżyseria: Benoit Mariusz teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
23 listopada 2012 |
MP4
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Benoit Mariusz teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|