1 stycznia 1953 |
Turcaret
Alain Rene Lesage
postać: Pokojówka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1953 |
15 lat później
Edward Fiszer, Juliusz Głowacki
postać: Anielcia reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1953 |
Awicenna
Jadwiga Żylińska
postać: Amina reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1953 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Rózia reżyseria: Melina Michał teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lipca 1953 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1953 |
Krawiec Pan Niteczka
Kornel Makuszyński
forma twórczości: role reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1954 |
Emancypantki
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1954 |
Złota Czaszka
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1954 |
Trzy spotkania
Edward Fiszer, Tadeusz Kubiak
postać: Marysia reżyseria: Melina Michał teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1954 |
Zuchwała panienka
Kornel Makuszyński
postać: Janka reżyseria: Bohdziewicz Antoni teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 października 1954 |
Podwójny człowiek
Bolesław Prus
postać: Anna reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 października 1954 |
Krotochwile liryczne w jesiennym parku
Jeremi Przybora
postać: Ona reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 października 1954 |
W jesiennym parku
Jeremi Przybora
forma twórczości: role reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 listopada 1954 |
Dary wiatru północnego
Wacław Sieroszewski
postać: Królewna reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1955 |
Czy to jeszcze daleko
Edward Fiszer, Tadeusz Kubiak, Stanisław Ziembicki
postać: Dziewczyna z gołą głową reżyseria: Melina Michał, Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1955 |
Kociołek z Greenock
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1955 |
Gędźby o sprawach ludzkich: o kochaniu, zdradzie i krzywdzie
Jan Koecher
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1955 |
Kollokacja
Józef Korzeniowski
postać: Kamila Zegartowska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1956 |
Wzgórze Elfów
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 kwietnia 1956 |
Teatr Uniwersalny Eterek
Jeremi Przybora
postać: Parcianka reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 września 1956 |
Abu Hassan
Anonim
postać: Niewolnica reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 listopada 1956 |
Żurawi puch
Kinosita Dzinndzi
postać: Cu reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1957 |
Godzina W.
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Hanka reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1957 |
Cyrk zakochanych
Andrzej Nowicki
postać: Woltyżerka Dropsy Mops reżyseria: Wasowski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1957 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Józia reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1957 |
Człowiek poszukiwany
Krystyna Salaburska
forma twórczości: role reżyseria: Dardziński Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1957 |
Gołe panny czyli Karnawał w Warszawie: wodewil w 4 aktach
Cyryl Danielewski
postać: Klara reżyseria: Ratschka Rudolf teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1958 |
Figiel Benvenuta
Marian Gawalewicz
postać: Porcyna reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 października 1958 |
Złoty sznur
Sidney Howard
postać: Krystyna reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1958 |
Gdy słońce gaśnie
Zenon Skierski
postać: Głos Agnieszki reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 marca 1959 |
Dziwny Kopciuszek
Jan Nowicki, Andrzej Nowicki
postać: Kopciuszek reżyseria: Wasowski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 1959 |
Traugutt
Konstanty Gaszyński, Stanisław Strumph-Wojtkiewicz
postać: Lusia reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1959 |
Kruk
Carlo Gozzi
postać: Gołąb, który mówi reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1959 |
Zaklęty dwór
Walery Łoziński
postać: Jadwiga reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1960 |
S.O.S.
Agatha Christie
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1960 |
Julia
Stefan Otwinowski
postać: Julia reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lipca 1960 |
Grunwald
Stanisław Młodożeniec
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 września 1961 |
O Słonecznym Rumaku
Maria Witlińska
postać: Królewna reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 listopada 1961 |
Drewniany ptak
Maria Witwińska
postać: Królewna reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 1961 |
Broni się Głogów
Halina Auderska
postać: Sławka reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1962 |
Nocne marki
Edward Fiszer, Tadeusz Kubiak
postać: Kazia reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1962 |
Bajka o królewnie zaklętej w żabkę
Kazimierz Gliński
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 stycznia 1962 |
Jak myślicie
Kazimierz Zalewski
postać: Teresa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lutego 1962 |
Dobry dzień dziadka Łukasza
Klementyna Sołonowicz-Olbrychska
forma twórczości: role reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 kwietnia 1962 |
Hallo! Tu Anetka
Edward Fiszer, Tadeusz Kubiak
postać: Zosia reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 maja 1962 |
Lalka
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Dardziński Bronisław, Kopalko Zbigniew, Przybora Jeremi, Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 października 1962 |
Adresy
Jerzy Broszkiewicz
postać: Hanka reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1962 |
Dyżur
Nora Adamian
postać: Kira reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1962 |
Dzikie łabędzie
Maria Witwińska
postać: Kot/Dziewczynka reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1962 |
Perła Adalminy
Zacharias Topelius
postać: Adalmina reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1963 |
Feniks i dywan
Edith Nesbit
postać: Antea reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 maja 1963 |
Peer Gynt
Henrik Ibsen
postać: Solwejga reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1963 |
Mamin-synek
Ilona Borska
postać: Hanka reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1963 |
Łgarz
Carlo Goldoni
postać: Rozaura reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1963 |
Nad Nilem
Anna Świderkówna
postać: Tamit reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 września 1963 |
Sala szpitalna
Samuel Aloszyn
postać: Ksenia reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 marca 1964 |
O dwóch snach
Wanda Borudzka
forma twórczości: role reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1964 |
Zegary
Karol Cap
postać: Felietonistka reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1964 |
Zegary
Karel Cop
postać: Felietonistka reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1964 |
Ludzie bezdomni
Stefan Żeromski
postać: Joanna reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 września 1964 |
Czego Gapcia w lesie szukała
Hanna Zdzitowiecka
postać: Wiewiórka reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1965 |
Pięć tulipanów i marynarz
Barbara Lewandowska
postać: Kwiaciarka reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1966 |
Pocałunek
Kazimierz Truchanowski
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1966 |
Pokój
Arystofanes
postać: Urodzajka reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1966 |
Freja z Siedmiu Wysp
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Antonina reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 marca 1966 |
Biała śmierć
Adam Bahdaj
postać: Helena reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1966 |
Nigdy po raz drugi
Romana Windyżanka
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1966 |
Krwawe gody
Federico García Lorca
postać: Dziewczę reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1967 |
Pancylia, Demon secesji
Julian Wołoszynowski
postać: Pielęgniarka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1967 |
Pieśń przerwana
Eliza Orzeszkowa
postać: Klara reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1967 |
Zabójstwo w galerii
Anna Kowalska, Jerzy Kowalski
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1967 |
Przygoda w Wilanowie
Julia Hartwig
forma twórczości: role reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1968 |
Niedźwiedź śpi
Hanna Januszewska
postać: Zosia reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1968 |
Zbudź się Ferdynandzie
Ludwik Jerzy Kern
postać: Szybciutki reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1968 |
Zamienił stryjek siekierkę na kijek
Halina Pietrusiewicz
postać: Zuzia reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 grudnia 1968 |
Bohuszewiczówna
Zofia Zawadzka
postać: Maria Bohuszewiczówna reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1968 |
Po górach, po chmurach
Ernest Bryll
postać: Maria reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 stycznia 1969 |
Polska to jest wielka rzecz
Stanisław Wyspiański
postać: Głos reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1969 |
Popieluszka
Janina Porazińska
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1969 |
Pszczoła królowej Bony
Roman Pisarski
postać: Małgosia reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1969 |
Szukamy starszej pani
Halina Pietrusiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1969 |
Pierścień generała
Selma Lagerlöf
postać: Malwina Spaak reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 maja 1969 |
Matka bohatera Kalevali
Elias Lönnrot
postać: Pszczółka reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1969 |
Sarmatyzm
Franciszek Zabłocki
postać: Bogumiła reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1969 |
Winda
Roald Dahl
postać: Susie reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 września 1969 |
Czarownica z Piaseczna
Maria Ziółkowska
postać: Honorata reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 grudnia 1969 |
Jak głupi Zeflik był mądrym Zeflikiem
Gustaw Morcinek
postać: Królewna reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1969 |
Mania Lazurek
Hanna Januszewska
postać: Mania Lazurek reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1970 |
Wiatr z księżyca
Eric Linklater
postać: Flora reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1970 |
Wiatr z księżyca
Eric Linklater
postać: Flora reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1970 |
Wiatr z księżyca
Eric Linklater
postać: Flora reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1970 |
Wiatr z księżyca
Eric Linklater
postać: Flora reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1970 |
Dzień dobry, królu Zygmuncie
Wanda Chotomska
postać: Dziewczynka reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1970 |
Lany poniedziałek
Zofia Chmurowa
postać: Wnuczka Danusia reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1970 |
O zgubionym humorze
Julia Hartwig
forma twórczości: role reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 1970 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Felicja reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1970 |
Kłopoty z królewną
Julia Hartwig
postać: Amelka reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1970 |
Kłopoty z królewną
Julia Hartwig
postać: Amelka reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1970 |
Kłopoty z królewną
Julia Hartwig
postać: Amelka reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1971 |
Dobrze, że jesteś
Krystyna Wodnicka
forma twórczości: role reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 1971 |
Pomyłka telefoniczna
Halina Pietrusiewicz
postać: Matka Tereski reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 maja 1971 |
Śpiew o Bośni
Jalu Kurek
postać: Panna Agnieszka reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lipca 1971 |
O dziwnej żyrafie
Barbara Kościuszko
forma twórczości: role reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1971 |
Imć pan Boruta
Wiktor Hausman
postać: Włościanin reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 października 1971 |
Słowo o Jakubie Szeli
Bruno Jasieński
postać: Chłopka 1 reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 grudnia 1971 |
W tym mieście nie ma złodziei
Gabriel Garcia Marquez
postać: Anna reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1971 |
Posłuchajcie ludkowie
Janina Osińska
postać: Zuzia reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1972 |
Jędza
Eliza Orzeszkowa
postać: Michałowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 stycznia 1973 |
Legenda o Warsie i Sawie
Wanda Chotomska
postać: Anka reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1973 |
Psyche
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Służka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 grudnia 1973 |
Laureat
Józef Hen
postać: Jantosowa reżyseria: Kłosowski Roman teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1974 |
Ja ją znam
Tadeusz Rittner
postać: Kobieta reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Pokojówka na pensji reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Pokojówna na pensji reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Babka nauczyciela reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 października 1974 |
Słowik-Zbój
Anna Kozłowska
forma twórczości: role reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1974 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Duch reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1974 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
postać: Kobieta ze wsi reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lipca 1975 |
Agnieszka, córka Kolumba
Wilhelm Mach
postać: Pawlinka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lipca 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Wodziarka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1975 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Czarownica reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 listopada 1975 |
Ofiara
Feliks Falk
postać: Gospodyni reżyseria: Wojciechowski Lech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1975 |
Karczma wilanowska
Bolesław Żabko-Potopowicz
postać: Pani Kotowska reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1976 |
Pierwotni
Eliza Orzeszkowa
postać: Frania reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lutego 1976 |
Ludzie przeciwko śmierci
Anna Szymańska
postać: Siostra Furmilda North reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lutego 1976 |
Odpowiedzi twego przyjaciela
Siegfried Lenz
postać: Młodsza kobieta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 1976 |
Z życia awanturnika
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Franusia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 września 1976 |
Pompa
James Cameron
postać: Siostra reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1976 |
Cudaczek Wyśmiewaczek
Julia Duszyńska
postać: śpiew reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1976 |
Zalotnicy niebiescy
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Służąca reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 maja 1977 |
Apollo i Marsjasz
Jan Koecher
postać: Euterpe reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Kobieta na szosie reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 września 1977 |
Pierwsze porywy
Konstantin Fiedin
postać: Ksenia Ragozin reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 września 1977 |
Dlaczego tata śpiewa w łazience?
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 października 1977 |
Przeklęty dzień
Andrzej Strug
forma twórczości: role reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 listopada 1977 |
Białe pawie
Zofia Orszulska
postać: Chłopka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1978 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Rozalia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 września 1978 |
Happening
Franciszek Sikorski
postać: Pielęgniarka Marta reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 października 1978 |
Charitas
Stefan Żeromski
postać: Nauczycielka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1979 |
I będę jadła malinowe lody
Janusz Nasfeter
postać: Urzędniczka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 czerwca 1979 |
Trudne lato
Cezary Chlebowski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lipca 1979 |
Gawron
Janusz Nasfeter
postać: Ekspedientka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1979 |
Nie było nas, był las
Włodzimierz Perzyński
postać: Panna Solnicka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 maja 1980 |
Brzydkie kaczątko
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 sierpnia 1980 |
Faraon
Bolesław Prus
postać: Kobieta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 kwietnia 1981 |
Kiciokaś albo karykaturzysta Nr.1
Andrzej W. Pastuszek
postać: Ekspedientka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 października 1981 |
Grunt to się nie bać
Anna Onichimowska
postać: Matka Piotra reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1982 |
Bidasari i zła królowa Semele
.
postać: Ageja reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lipca 1982 |
Jaskółki
Joanna Chmielewska
postać: Gospodyni reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1982 |
Spowiedź Pascuala Duarte
Camilo José Cela
postać: Kuma Engracia reżyseria: Szleyen Zofia, Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1983 |
Najpiękniejsza z adiutantów
Maria Ballod
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lipca 1985 |
Kanadyjskie losy wawelskich arrasów
Wojciech Brodnicki
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1986 |
Wrzos
Maria Rodziewiczówna
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 sierpnia 1986 |
Krzyżacy
Henryk Sienkiewicz
postać: Niewiasta reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1987 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1988 |
Los i łut szczęścia
Wacław Biliński
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|