17 grudnia 1994 |
Streets
Massine Lorca
forma twórczości: role reżyseria: Massine Lorca teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
27 stycznia 1996 |
Yesterday. Balety Conrada Drzewieckiego
Zygmunt Konieczny
postać: Mucha "obcasowa" reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
27 stycznia 1996 |
Yesterday. Balety Conrada Drzewieckiego
Tomaso Albinioni
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
27 stycznia 1996 |
Yesterday. Balety Conrada Drzewieckiego
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 maja 1996 |
Carmina Burana
Orff Carl
postać: Flora reżyseria: Fodor Antal (chor.) teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 maja 1996 |
Tango nostalgio
Collage muzyczny
forma twórczości: role reżyseria: Fodor Antal (chor.) teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
1 lutego 1997 |
Evita
Webber Andrew L.
forma twórczości: role reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
25 października 1997 |
Król Maciuś Pierwszy
Korczak Janusz wg
postać: Dama dworu; Żołnierz Maciusia reżyseria: Stanisławska Aleksandra teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
13 grudnia 1997 |
Zabłąkany
Prokofiew Sergiusz wg
postać: Dziewczyna Brata reżyseria: Wrzosek Kazimierz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
6 lutego 1999 |
Bajadera
Ludwig Alois Minkus
postać: Cień reżyseria: Stanisławska Aleksandra, Skolmowski Robert teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
13 maja 2001 |
Giuseppe!
Giuseppe Verdi
forma twórczości: role reżyseria: Madia Giorgio teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
9 lutego 2002 |
Falstaff
Giuseppe Verdi
forma twórczości: role reżyseria: Biedroń Wojtek teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
14 grudnia 2002 |
Bric-a-brac
Tansman Aleksander
forma twórczości: role Wieczór pt."Tansman" reżyseria: Komassa Roman teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
14 grudnia 2002 |
Rozświetlona noc
Schonberg Arnold
forma twórczości: role Wieczór pt. "Tansman" reżyseria: Munso Marta teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
1 marca 2003 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Batylda reżyseria: Strajner Robert teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
1 marca 2003 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Przyjaciółka Giselle reżyseria: Strajner Robert teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
10 maja 2003 |
Kobro
Sławomir Kulpowicz
postać: Kobro reżyseria: Veredon Gray teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
10 maja 2003 |
Kobro
Sławomir Kulpowicz
postać: Piękność reżyseria: Veredon Gray teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
10 maja 2003 |
Kobro
Sławomir Kulpowicz
forma twórczości: role reżyseria: Veredon Gray teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
23 października 2004 |
Adriana Lecouvreur
Francesco Cilèa
postać: Tancerka reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
27 lutego 2005 |
Galowy wieczór baletowy
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Andrzejewska Paulina, Gutek-Woźniak Dobrosława, Popławski Piotr, Aleksander-Kmieć Katarzyna, Krzyśków Anna, Frąckowiak Krystyna, Heckmann Jochen, Madia Giorgio teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
27 stycznia 2007 |
Rudolf Valentino
Dębski Krzesimir
postać: Gwiazdeczka reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki, Łódź
|