30 grudnia 1998 |
Czarodziejski flet
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 maja 1999 |
Galina
Marcel Landowski
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
16 października 1999 |
Chopin tańczony nocą...
Fryderyk Chopin
forma twórczości: role reżyseria: Fokin Michaił, Adamczak Andrzej, Wesołowski Emil, Szutarska Alina, Różycki Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 kwietnia 2000 |
Hommage à Niżyński
Carl Maria von Weber
postać: Duch róży reżyseria: Fokin Michaił, Fokin Michaił, Niżyński Wacław, Fokin Michaił teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 kwietnia 2000 |
Hommage à Niżyński
Fryderyk Chopin
forma twórczości: role reżyseria: Fokin Michaił, Fokin Michaił, Niżyński Wacław, Fokin Michaił teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 czerwca 2000 |
Cztery pory roku
Antonio Vivaldi
postać: Chłopak reżyseria: Weiss Izadora teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
28 kwietnia 2001 |
Balety Marka Różyckiego
Zygmunt Konieczny
forma twórczości: role reżyseria: Różycki Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
28 kwietnia 2001 |
Balety Marka Różyckiego
Krzysztof Penderecki
forma twórczości: role reżyseria: Różycki Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
28 kwietnia 2001 |
Balety Marka Różyckiego
Fryderyk Chopin
forma twórczości: role reżyseria: Różycki Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
20 maja 2001 |
Aida
Giuseppe Verdi
postać: solo baletowe reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
23 lutego 2002 |
Poławiacze pereł
Georges Bizet
forma twórczości: role reżyseria: Sartowa Maria teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 marca 2002 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Basilio reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 marca 2002 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Espada reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
12 października 2002 |
Bez początku, bez końca
Preisner Z./Shankar R.,Glass P
forma twórczości: role reżyseria: Wrzosek Beata teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
12 października 2002 |
Okłamuj mnie, pocałuj też
Górecki H.M./Mansell J.
forma twórczości: role reżyseria: Mikołajczyk Paweł teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
13 września 2003 |
Balety Conrada Drzewieckiego
Richard Wagner
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad, Drzewiecki Conrad, Drzewiecki Conrad, Drzewiecki Conrad teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
13 września 2003 |
Balety Conrada Drzewieckiego
Wojciech Kilar
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad, Drzewiecki Conrad, Drzewiecki Conrad, Drzewiecki Conrad teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
27 września 2003 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Basilio reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
27 września 2003 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Espada reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
8 listopada 2003 |
Próba
Antal Fodor
postać: Prześladowany reżyseria: Fodor Antal teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 listopada 2003 |
Próba
Antal Fodor
postać: Tancerz w roli Jezusa reżyseria: Fodor Antal teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
7 grudnia 2003 |
Czarodziejski świat baletu
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Niekrasow Walery teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
1 maja 2004 |
IX Symfonia
Ludwig van Beethoven
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil, Konwiński Henryk, Kujawa Teresa, Drzewiecki Conrad teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
11 grudnia 2004 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Niekrasow Walery teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
7 maja 2005 |
Hrabia Monte Christo
Stanisław Moniuszko
postać: Edmund Dantes reżyseria: Wołk-Karaczewski Waldemar teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
7 maja 2005 |
Hrabia Monte Christo
Stanisław Moniuszko
postać: Genius reżyseria: Wołk-Karaczewski Waldemar teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
11 lutego 2006 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Książę z Bajki/Służący teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
11 lutego 2006 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Kawaler teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
7 maja 2006 |
Córka źle strzeżona
Peter Ludwig Hertel
postać: Colin teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
10 listopada 2006 |
Polski wieczór baletowy
Tadeusz Szeligowski
postać: Dżananda reżyseria: Wesołowski Emil, Woźniak Sławomir, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
10 listopada 2006 |
Polski wieczór baletowy
Karol Szymanowski
postać: Młody reżyseria: Wesołowski Emil, Woźniak Sławomir, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 kwietnia 2007 |
Sen nocy letniej
Mendelssohn-Bartholdy Feliks
postać: Oberon; Lizander reżyseria: Veredon Gray teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
31 grudnia 2007 |
W polskim dworze
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 kwietnia 2008 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Diabeł teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 kwietnia 2008 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Niewolnik teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 listopada 2008 |
Anna Karenina
Rodion Szczedrin
postać: Lewin reżyseria: Ratmansky Alexei teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 marca 2009 |
Tristan
Richard Wagner
postać: Gorwenal reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
24 czerwca 2009 |
Creations. I warszat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Bablidze Eduard, Bondara Robert, Bondara Robert, Wojciechowska Natalia Maria, Urbański Karol, Tyski Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
24 czerwca 2009 |
Creations. I warszat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Bablidze Eduard, Bondara Robert, Bondara Robert, Wojciechowska Natalia Maria, Urbański Karol, Tyski Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 2009 |
Kurt Weill
Kurt Weill
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 marca 2010 |
Kreacje_2. II warsztat choreograficzny
Szabolcs Esztényi
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Chróścielewski Michał, Bablidze Eduard, Urbański Karol, Wojciechowska Natalia M., Urbański Karol, Hop Anna, Tyski Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 kwietnia 2010 |
Alpha i inne
Grażyna Bacewicz
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 kwietnia 2010 |
Alpha i inne
Paweł Szymański
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
9 maja 2010 |
Chopin. Artysta romantyczny
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Partner Damy (de Musset) reżyseria: Bart Patrice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2010 |
Tańczmy Bacha
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil, Balanchine George, Wubbe Ed, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2010 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
postać: Mistrz Tańca reżyseria: Ellis Somes Wendy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2010 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
postać: Przyjaciel Księcia reżyseria: Ellis Somes Wendy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
21 stycznia 2011 |
Kreacje 3. III warsztat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Czapski-Kłoda Zbigniew, Tyski Jacek, Bablidze Eduard, Lorenc Anna, Wojciechowska Natalia Maria, Hop Anna, George Williamson teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 marca 2011 |
I przejdą deszcze...
Henryk Mikołaj Górecki
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 czerwca 2011 |
Święto wiosny
Igor Strawiński
postać: Młody mężczyzna reżyseria: Niżyński Wacław, Gat Emanuel, Béjart Maurice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 czerwca 2011 |
Święto wiosny
Igor Strawiński
forma twórczości: role reżyseria: Niżyński Wacław, Gat Emanuel, Béjart Maurice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 września 2011 |
Persona
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: On reżyseria: Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 listopada 2011 |
Dziadek do orzechów i Król Myszy
Piotr Czajkowski
postać: Mechanik reżyseria: Schayk Toer van, Eagling Wayne teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 listopada 2011 |
Dziadek do orzechów i Król Myszy
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Schayk Toer van, Eagling Wayne teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
12 kwietnia 2012 |
Opowieści biblijne
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Serafin klasyczny reżyseria: Balanchine George, Wesołowski Emil, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 maja 2012 |
Kreacje 4. IV Warsztat Choreograficzny Polskiego Baletu Narodowego
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Gołygowski Arkadiusz, Bablidze Eduard, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Fabiański Tomasz, Phillips Lachlan, Hop Anna, Tyski Jacek, Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 czerwca 2012 |
Miłość i lęk
Claude Debussy
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof, Bondara Robert, Tyski Jacek, Wubbe Ed teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 czerwca 2012 |
Miłość i lęk
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof, Bondara Robert, Tyski Jacek, Wubbe Ed teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 czerwca 2012 |
Miłość i lęk
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof, Bondara Robert, Tyski Jacek, Wubbe Ed teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 czerwca 2012 |
Miłość i lęk
Kurt Weill
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof, Bondara Robert, Tyski Jacek, Wubbe Ed teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2012 |
Echa czasu
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Page Ashley, Pastor Krzysztof, Forsythe William teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
postać: Głodzik reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
postać: Głodzik jako Światło Księżyca reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
forma twórczości: role reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 kwietnia 2013 |
Kreacje 5. V warsztat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Banka Viktor, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Phillips Lachlan, Hop Anna, Drabik Joanna, Bablidze Eduard, Wojeński Kurusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 października 2013 |
Hamlet
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Poloniusz reżyseria: Tyski Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 marca 2014 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Ojciec Laurenty reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 2014 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Gamache reżyseria: Marius Petipa, Aleksandr Gorski teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2014 |
Moby Dick
Eugeniusz Knapik
forma twórczości: role reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2014 |
1914
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Warlord reżyseria: Bondara Robert, Kylián Jiří, Jooss Kurt teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2014 |
1914
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Kylián Jiří, Jooss Kurt teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2014 |
1914
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Kylián Jiří, Jooss Kurt teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
12 marca 2015 |
Perły XX wieku
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Forsythe William, Kylián Jiří, Balanchine George, Béjart Maurice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
12 marca 2015 |
Perły XX wieku
Igor Strawiński
forma twórczości: role reżyseria: Forsythe William, Kylián Jiří, Balanchine George, Béjart Maurice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 maja 2015 |
Casanova w Warszawie
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Hrabia Moszyński reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 maja 2015 |
Casanova w Warszawie
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Książę Lubomirski reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2015 |
Poskromienie złośnicy
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Gremio reżyseria: Cranko John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2015 |
Poskromienie złośnicy
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Służący Petruchia reżyseria: Cranko John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|