14 stycznia 1961 |
Matka
Karol Čapek
postać: Jerzy reżyseria: Szczęsna Maria teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
27 maja 1961 |
Eugenia Grandet
Honore de Balzac
postać: Cruchot de Bonfons reżyseria: Gąssowski Aleksander, Kuźmiński Tadeusz teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
12 kwietnia 1962 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Romeo reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
14 grudnia 1962 |
Gwiazda Sewilli
Lope de Vega
postać: Don Sancho Ortiz reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
23 lutego 1963 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Głos XIV reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
23 lutego 1963 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Samotnik reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
4 maja 1963 |
Dni komuny
Bertolt Brecht
postać: Markiz de Ploeuc reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
4 maja 1963 |
Dni komuny
Bertolt Brecht
postać: Żołnierz liniowy reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
10 października 1963 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kirkor reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
7 maja 1964 |
Hedda Gabler
Henrik Ibsen
postać: Jörgen Tesman reżyseria: Bleicherówna Danuta teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
6 listopada 1964 |
Wierna rzeka
Żeromski Stefan
postać: Wiesnicyn; Powstaniec; Chłop reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
23 maja 1965 |
Latające talerze lądują na ziemi
Gunther Weisenborn
postać: Gil reżyseria: Pawłowski Piotr teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
25 listopada 1965 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
postać: Augustin reżyseria: Berwińska Krystyna teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
25 listopada 1965 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Berwińska Krystyna teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
28 lutego 1966 |
Balik gospodarski
Franciszek Zabłocki
postać: Flintyn reżyseria: Szczepkowski Andrzej teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
17 czerwca 1966 |
Chłopi
Władysław Reymont
postać: Maciek reżyseria: Berwińska Krystyna, Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
22 listopada 1966 |
Szklana menażeria
Tennessee Williams
postać: Gość reżyseria: Kłosowski Roman teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
13 maja 1967 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kilkowska Barbara teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
13 maja 1967 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
postać: Dom Martin de Ortega reżyseria: Kilkowska Barbara teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
28 października 1967 |
Wrogowie
Gorki Maksym
postać: Bobojedow; Komendant policji reżyseria: Berwińska Krystyna teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
10 lutego 1968 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Parys reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
23 listopada 1968 |
Cyd
Stanisław Wyspiański
postać: Don Sanszo reżyseria: Berwińska Krystyna teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
2 kwietnia 1972 |
Oko Dajana (część 1)
Józef Hen
forma twórczości: role teatr: Teatr Wyobraźni Radia Wolna Europa
|
2 kwietnia 1972 |
Oko Dajana (część 2)
Józef Hen
forma twórczości: role teatr: Teatr Wyobraźni Radia Wolna Europa
|