6 stycznia 1990 |
Seksualne perwersje w Chigaco
David Mamet
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kłopotowski Rafał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
6 stycznia 1990 |
Seksualne perwersje w Chigaco
David Mamet
postać: Deborah Soloman reżyseria: Kłopotowski Rafał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
19 maja 1990 |
Folwark zwierzęcy
George Orwell
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
19 maja 1990 |
Folwark zwierzęcy
George Orwell
postać: Krowa Mania reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
5 października 1991 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Konstancja Weber reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 listopada 1991 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Piosenkarka reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 listopada 1991 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Dziewczyna z baru reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
3 lutego 1992 |
Come Back
Konstanty Ildefons Gałczyński
postać: Appassionata reżyseria: Czerny Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 kwietnia 1992 |
Ondyna
Giraudoux Jean
postać: Rusałka I reżyseria: Shelley Guy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
8 listopada 1992 |
Droga do Mekki
Athol Fugard
postać: Elsa reżyseria: Junak Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
13 lutego 1993 |
Mein Kampf
George Tabori
postać: Gretchen reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
6 listopada 1993 |
Wesele Figara
Pierre A. Beaumarchais
postać: Zuzanna reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
19 grudnia 1993 |
Chłopiec z gwiazd
Wilde Oscar
postać: Elf z krainy Elfów reżyseria: Małek Macie teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
15 maja 1994 |
Celestyna
Fernando de Rojas
postać: Areusa reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
18 czerwca 1994 |
Bóg
Woody Allen
postać: Doris reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
4 grudnia 1994 |
Kram z piosenkami
Schiller Leon
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
18 grudnia 1994 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Iza reżyseria: Mirowska Ewa teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
29 października 1995 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Młoda reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
18 lutego 1996 |
Zbrodnia z premedytacją
Witold Gombrowicz
postać: Cecylia reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
30 kwietnia 1996 |
Zimowa opowieść
William Shakespeare
postać: Madzia reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
8 marca 1997 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Masza reżyseria: Sass Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
7 lutego 1998 |
Brand
Henrik Ibsen
postać: Kobieta reżyseria: Jarnuszkiewicz Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
28 stycznia 1999 |
Taka ballada
Piotr Cieplak
forma twórczości: role reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
24 października 1999 |
Kubuś P.
Alan Alexander Milne
postać: Mama Kangurzyca reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
16 stycznia 2000 |
Czarujący korowód według Korowodu czarującego pana Arthura Schnitzlera
Werner Schwab
postać: Sekretarka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
18 kwietnia 2002 |
Sytuacje rodzinne
Biljana Srbljanović
postać: Milena reżyseria: Łazarkiewicz Piotr teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
22 września 2002 |
La lointaine
Balakauskas Osvaldas
forma twórczości: role reżyseria: Łazarkiewicz Piotr teatr: przedstawienie impresaryjne
|
14 listopada 2002 |
Dowcip
Margaret Edson
postać: Susie Monahan reżyseria: Łazarkiewicz Magdalena teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
17 października 2003 |
Bal pod Orłem
Zbigniew Brzoza
forma twórczości: role reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
17 marca 2004 |
Merylin Mongoł
Nikołaj Kolada
forma twórczości: role teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
5 listopada 2005 |
Superheterodyna
Karpati Peter
postać: Jutka reżyseria: Novak Eszter teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
14 września 2008 |
Pantaleon i wizytantki
Mario Vargas Llosa
postać: Pupiasta; Zakonnica 2 reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
11 września 2011 |
Zaklęte rewiry
Henryk Worcell
postać: Michalina reżyseria: Sajnuk Adam teatr: Teatr Konsekwentny, Warszawa
|
28 stycznia 2023 |
Znieważeni
Sándor Márai
forma twórczości: scenografia i kostiumy reżyseria: Bluszcz Przemysław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|