17 czerwca 1941 |
W słońcu i nad wodą
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: baletmistrz reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
1 września 1941 |
Żniwa miłości
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: baletmistrz reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
28 września 1942 |
Babie lato
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: baletmistrz reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
23 listopada 1942 |
Przez różowe okulary
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
14 grudnia 1942 |
Na gwiazdkę i na choinkę
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
8 grudnia 1943 |
Wesoła szopka
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: baletmistrz reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
8 grudnia 1943 |
Wesoła szopka
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
2 stycznia 1944 |
W kolorach karnawału
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
25 stycznia 1944 |
Złote gody
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
14 marca 1944 |
Idzie wiosna
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
4 kwietnia 1944 |
Do słońca i zieleni
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
18 czerwca 1944 |
W słońcu i nad wodą
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
28 czerwca 1944 |
Na łonie natury
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
19 lipca 1944 |
Córka Motruny
Józef Ignacy Kraszewski
forma twórczości: role reżyseria: Horski Bolesław teatr: Teatr Kometa, Warszawa
|
19 marca 1949 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Perzanowska Stanisława teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
11 czerwca 1950 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
forma twórczości: role reżyseria: Sawan Zbigniew teatr: Teatr Nowy (Scena Komediowo-Muzyczna), Warszawa
|
16 lutego 1951 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Stwór Piekielny teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
16 lutego 1951 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Tancerz wędrowny teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
16 lutego 1951 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
29 czerwca 1951 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Wojownik reżyseria: Schiller Leon teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
29 czerwca 1951 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Satyr reżyseria: Schiller Leon teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
29 czerwca 1951 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Sankiulota reżyseria: Schiller Leon teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
29 grudnia 1951 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Młody góral teatr: Opera, Warszawa
|
29 grudnia 1951 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Góral teatr: Opera, Warszawa
|
9 września 1953 |
Coppelia
Léo Delibes
postać: Turek reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
9 września 1953 |
Coppelia
Léo Delibes
forma twórczości: role reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
9 września 1953 |
Dyl Sowizdrzał
Richard Strauss
postać: Żebrak reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
9 września 1953 |
Suita hiszpańska
Enrique Granados y Campine
forma twórczości: role reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
22 maja 1954 |
Romeo i Julia
Prokofiew Sergiusz
postać: Brat Laurenty; Marta, mamka reżyseria: Gogół Jerzy teatr: Opera, Warszawa
|
26 lipca 1955 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Brégy Wiktor teatr: Opera, Warszawa
|
14 kwietnia 1956 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role teatr: Opera, Warszawa
|
28 lipca 1956 |
Faust
Charles Gounod
postać: Osoba I reżyseria: René Ludwik teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Wierzyciel teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Eunuch teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Karczmarz teatr: Opera, Warszawa
|
8 marca 1958 |
Wieczór baletowy
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Eunuch reżyseria: Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
8 marca 1958 |
Wieczór baletowy
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Główny eunuch reżyseria: Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
27 listopada 1958 |
Mazepa
Szeligowski Tadeusz
postać: Orszak Wojewody reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Eunuch teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Mieszczanin chromy teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Sztywnonogi teatr: Opera, Warszawa
|
15 października 1961 |
Kamienny kwiat
Sergiusz Prokofiew
postać: Kupiec reżyseria: Tomski Aleksander teatr: Opera, Warszawa
|
15 października 1961 |
Kamienny kwiat
Sergiusz Prokofiew
postać: Stary cygan reżyseria: Tomski Aleksander teatr: Opera, Warszawa
|
26 czerwca 1970 |
Romeo i Julia
Prokofiew Sergiusz
postać: Monteki reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|