30 maja 1992 |
Dwa + dwa
Whithead Edward Anthony
postać: Tim reżyseria: Ostaszkliewicz Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 listopada 1992 |
Arlekinada
Rattigan Terence
postać: Reżyser reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1993 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Demon reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1993 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Pierwiosnek reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1993 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Sen reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1993 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Zbój reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
27 marca 1993 |
Rasmus i włóczęga
Lindgren Astrid
forma twórczości: role reżyseria: Machulska Halina teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 kwietnia 1993 |
Mątwa-Pragmatyści
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Żandarm II reżyseria: Nowara Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
19 czerwca 1993 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Dziarski Chłopiec reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
20 listopada 1993 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Jasiek reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 stycznia 1994 |
Niewidzialna kochanka
Calderon Pedro de la Barca
postać: Don Luis reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
26 marca 1994 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Przodownik reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
1 września 1994 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
postać: Aktor II reżyseria: Dobrzańska Joanna teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
17 września 1994 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Przyjaciel z dzieciństwa reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
3 grudnia 1994 |
Horsztyński
Juliusz Słowacki
postać: Szucki reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
25 marca 1995 |
Bestia i Piekna
Stanisław Grochowiak
postać: Oprawca reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 maja 1995 |
Alekino. Najlepsze polskie szlagiery filmowe
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Furman Dorota teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
23 czerwca 1995 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kirkor reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
23 czerwca 1995 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Poseł z Gniezna, Żołnierz II reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
16 grudnia 1995 |
MM - jak Marylin Monroe
Kijański Tadeusz
postać: Zabójca reżyseria: Kijański Tadeusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
5 stycznia 1996 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Pan Bóg, Żyd, Rabin, Osiołek, Herold reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
1 czerwca 1996 |
O kotce,która własnymi ...
Złotowska Ewa
forma twórczości: role reżyseria: Złotowska Ewa teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
19 października 1996 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Prawnik reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
8 lutego 1997 |
Pani Szymborskiej poręcz
Szymborska Wisława
forma twórczości: role reżyseria: Szlachtycz Stefan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
21 czerwca 1997 |
Antygona
Sofokles
postać: Hajmon reżyseria: Kijański Tadeusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 listopada 1997 |
Teatrzyk Kubusia Puchatka
Alan Alexander Milne
postać: Narrator, Kangurzyca, Królik reżyseria: Gołębiowski Marek teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
14 listopada 1998 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Syn Jankiela (gościnnie) reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
8 maja 1999 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Służący w zajeździe reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
11 listopada 1999 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Widmo reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
15 grudnia 2000 |
Na szkle malowane
Bryll Ernest
postać: Zbójnik Łamaga (gościnnie) reżyseria: Janda Krystyna teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 marca 2001 |
Romanse i ballady
Wyspiański*Gombrowicz*...
forma twórczości: role reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
8 grudnia 2001 |
Szaleństwa panny Ewy
Makuszyński Kornel
postać: Jerzy Zawidzki reżyseria: Kokotek Bogdan teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
9 lutego 2002 |
Kaisermanewry czyli Upływa szybko życie
Leszek Mazan, Rudolf Moliński
forma twórczości: role reżyseria: Moliński Rudolf teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
13 kwietnia 2002 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Grabiec reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
1 czerwca 2002 |
Most nad Łucyną
Berger W.A., Putzlacher R.
postać: Zielony Konstanty; Pindur; ... reżyseria: Suszka Karol teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
14 września 2002 |
Kolacja dla głupca
Francis Veber
postać: Archambaud reżyseria: Monczka Jan teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
18 stycznia 2003 |
Ballada dla bandyty
Milos Stedron, Milan Uhde
postać: Rotmistrz Kubesz reżyseria: Moliński Rudolf teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
18 stycznia 2003 |
Ballada dla bandyty
Milos Stedron, Milan Uhde
postać: Uhrin reżyseria: Moliński Rudolf teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
1 marca 2003 |
Hermes przeszedł, czyli mitologia grecka
Maciej Wojtyszko
postać: Aktor IV, Parys, Ikar, Fryzjer reżyseria: Kokotek Bogdan teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
26 kwietnia 2003 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Siemion Siemionowicz Podsiekalnikow reżyseria: Moliński Rudolf teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
18 października 2003 |
Antygona
Jean Anouilh
postać: Strażnik III reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 grudnia 2003 |
Morze Corteza
Steppling John
postać: Russ reżyseria: Steppling John teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
27 marca 2004 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Książę reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
16 maja 2004 |
Skrzyneczka bez pudła
Dymny Wiesław wg
postać: (udział w filmie) reżyseria: Sadowski Andrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 października 2004 |
Pamięć wody
Stephenson Shelagh
postać: Frank reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
8 stycznia 2005 |
Pod niebem Paryża
Piosenki francuskie
forma twórczości: role reżyseria: Furman Dorota teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 lutego 2005 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
postać: Bis reżyseria: Michalik Bogdan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 lutego 2005 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Michalik Bogdan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
23 kwietnia 2005 |
Opowieści Gargantuiczne
Rabelais Francois
forma twórczości: role reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 października 2005 |
Odyseja 2
Sadowski Andrzej
postać: Eurymach, Kliteneos reżyseria: Sadowski Andrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
17 czerwca 2006 |
Polityka
Perzyński Włodzimierz
postać: Kiełbikowski reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
4 listopada 2006 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Koczkariow reżyseria: Gietzky Gabriel teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 stycznia 2007 |
Ciemno
Marek Rębacz
postać: Kowalski reżyseria: Rębacz Marek teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 marca 2007 |
Kram z piosenkami
Schiller Leon
forma twórczości: role reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 grudnia 2007 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Scholastyk reżyseria: Gietzky Gabriel teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
15 marca 2008 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Papkin reżyseria: Warchoł Grzegorz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 maja 2008 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 maja 2008 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Solony reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
6 marca 2009 |
Nocną porą
Rebecca Lenkiewicz
postać: John reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
19 września 2009 |
Wilki
Agnieszka Osiecka
postać: Herman reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
27 listopada 2009 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
postać: Gil reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
27 marca 2010 |
Mieszczanin szlachcicem
Molière
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
27 marca 2010 |
Mieszczanin szlachcicem
Molière
postać: Dorant reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
2 grudnia 2010 |
Trzy świnki
Robert Dorosławski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Dorosławski Robert teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
2 grudnia 2010 |
Trzy świnki
Robert Dorosławski
postać: Świnka reżyseria: Dorosławski Robert teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
18 grudnia 2010 |
Tacy duzi chłopcy
Jan Wołek
forma twórczości: role reżyseria: Machalica Piotr teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
14 stycznia 2011 |
Tacy duzi chłopcy
Jan Wołek
forma twórczości: role reżyseria: Machalica Piotr teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
2 kwietnia 2011 |
Wieczór Trzech Króli albo co zechcecie
William Shakespeare
postać: Błazen reżyseria: Trostyanetskiy Gennady teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
28 maja 2011 |
Królewicz i żebrak
Dariusz Wiktorowicz
postać: Strażnik królewski, Dworzanin reżyseria: Wiktorowicz Dariusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
2 lipca 2011 |
Do dna
Ludmiła Pietruszewska
postać: Walia reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej, Sopot
|
17 września 2011 |
Do dna
Ludmiła Pietruszewska
postać: Walia reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
7 września 2012 |
Być jak Kazimierz Deyna
Radosław Paczocha
forma twórczości: role reżyseria: Gietzky Gabriel teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
7 października 2012 |
Hemar w chmurach. Kabaret
Marian Hemar
forma twórczości: role reżyseria: Machalica Piotr teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 listopada 2012 |
Niesamowita przygoda Robaczka Kłaczka
Robert Dorosławski
postać: Robaczek Kłaczek reżyseria: Dorosławski Robert teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
7 kwietnia 2013 |
Adam Hanuszkiewicz - koncert artystycznych wspomnień
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Dymna Renata, Dorosławski Robert teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
28 listopada 2013 |
Gałganiarz i Patyczek
Robert Dorosławski
postać: Zegarmistrz reżyseria: Wiktorowicz Dariusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
6 lipca 2014 |
Hamlet
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej, Sopot
|
6 lipca 2014 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Ozryk, Rosenkrantz reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej, Sopot
|
13 września 2014 |
Hamlet
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 września 2014 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Ozryk, Rosenkrantz reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
21 lutego 2015 |
Życie: trzy wersje
Yasmina Reza
postać: Hubert reżyseria: Machalica Piotr teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
2 kwietnia 2016 |
Efekt
Lucy Prebble
postać: Toby reżyseria: Sajnuk Adam teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
10 września 2016 |
Historie łóżkowe
Norm Foster
postać: Derek Baumgarden, Steve reżyseria: Połatyński Mirosław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
8 lipca 2017 |
Wesołe miasteczko - piosenki ostatnie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej, Sopot
|
17 września 2017 |
Wesołe miasteczko - piosenki ostatnie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 lipca 2018 |
Poniżej pasa
Richard Dresser
forma twórczości: role reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej, Sopot
|
6 października 2018 |
Poniżej pasa
Richard Dresser
forma twórczości: role reżyseria: Hübner-Ochodlo André teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 stycznia 2019 |
Czyż nie dobija się koni?
Horace McCoy
postać: George Jerome reżyseria: Piekorz Magdalena teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
5 czerwca 2021 |
Pannonica
Paweł Szumiec
postać: Mężczyzna reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|