12 września 1990 |
Nie - tylko we Lwowie
Dzieduszycki Wojciech
postać: Batiarka;Ania Rozwadowska reżyseria: Dzieduszycka Halina teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 stycznia 1991 |
Ocean niespokojny
Aleksiej Rybnikow
postać: Conchita reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 stycznia 1991 |
Ocean niespokojny
Aleksiej Rybnikow
postać: Głos Bogurodzicy reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 stycznia 1991 |
Ocean niespokojny
Aleksiej Rybnikow
postać: Mniszka reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 kwietnia 1991 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Helena reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 września 1991 |
Narzeczona rozbójnika
Alfred Uhry
postać: Kruk reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 listopada 1991 |
Pinokio
Maciej Staropolski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 listopada 1991 |
Pinokio
Maciej Staropolski
postać: Mieszczanka, Colombina, Wiewiórka, Tancerka reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 kwietnia 1992 |
Cień
Maciej Małecki, Wojciech Młynarski
postać: Annuncjata reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 listopada 1992 |
Historia Damy Kameliowej
Aleksander Dumas (syn)
postać: Corinne reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 lutego 1993 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
postać: Myszka, Strażak, Meduza reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 czerwca 1993 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Panna Halineczka reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 października 1993 |
Łgarz
Goldoni Carlo
postać: Rozaura reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 stycznia 1994 |
Msza za miasto Arras
Andrzej Szczypiorski
forma twórczości: role reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 czerwca 1994 |
W naszym domu
Mariola Platte
postać: Aktorka reżyseria: Hofman Artur teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 lutego 1995 |
Czyż nie dobija się koni?
Horace McCoy
forma twórczości: asystent reżysera, kierownictwo muzyczne reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 lutego 1995 |
Czyż nie dobija się koni?
Horace McCoy
postać: Rubby Batone reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 maja 1995 |
Złota Kaczka
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
postać: Kupcowa, Murek reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
1 czerwca 1996 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Wróżka reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
2 czerwca 1996 |
Nie kłam kochanie
Hennequin Maurice
postać: Sylwia reżyseria: Ciecholewski Radosław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 czerwca 1997 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Teofil reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 grudnia 1997 |
W zielonej krainie Oz
Ernest Bryll, Małgorzata Goraj, Jan Skotnicki
postać: Dorotka reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|