3 października 1984 |
Drugi pokój
Zbigniew Herbert
postać: On reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
3 października 1984 |
Rekonstrukcja poety
Zbigniew Herbert
postać: Elpenor reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
24 stycznia 1985 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
24 stycznia 1985 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
postać: Chłop reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
5 maja 1985 |
Wariat i zakonnica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Miedziewski Stanisław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
5 maja 1985 |
Wariat i zakonnica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Doktor Efraim Grün reżyseria: Miedziewski Stanisław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
18 października 1985 |
O Rumcajsie rozbójniku
Václav Čtvrtek, Saša Lichý
postać: Kanonier reżyseria: Tym Stanisław teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
18 października 1985 |
O Rumcajsie rozbójniku
Václav Čtvrtek, Saša Lichý
postać: Krawiec reżyseria: Tym Stanisław teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
27 marca 1986 |
Volpone albo Lis
Ben Jonson
postać: Avocatore II reżyseria: Słoński Bogdan teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
15 maja 1986 |
Ciemny grylaż
Jerzy Dobrowolski, Stanisław Tym
postać: Paderescu reżyseria: Tym Stanisław teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
10 stycznia 1987 |
Pożądanie w cieniu wiązów
Eugene O'Neill
postać: Grajek reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 lutego 1987 |
Stuknięta
Gelman Aleksander
postać: Młodszy brygadzista reżyseria: Grigorjan Aleksander teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 maja 1987 |
Burza
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 maja 1987 |
Burza
William Shakespeare
postać: Sebastian reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 grudnia 1987 |
Zmowa świętoszków (Moliére)
Michaił Bułhakow
postać: Błazen królewski reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Kazio reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 maja 1988 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 maja 1988 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
postać: Leniwy Burczymucha reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 października 1988 |
Szalbierz
György Spiró
postać: Rybak reżyseria: Ziembiński Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 grudnia 1988 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Pugowicyn reżyseria: Bucharin Walery teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
4 lutego 1989 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Gderek reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 marca 1989 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Cezary reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 marca 1989 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Hipolit reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 marca 1990 |
Calineczka
Maciej Staropolski
postać: Żabol, Pająk, Pelikan reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
12 maja 1990 |
Bóg
Woody Allen
postać: Posłaniec reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
12 maja 1990 |
Bóg
Woody Allen
postać: Chór reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
12 września 1990 |
Nie - tylko we Lwowie
Dzieduszycki Wojciech
postać: Batiar Jóźku Ciuchraj;Tońcio reżyseria: Dzieduszycka Halina teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
12 września 1990 |
Nie - tylko we Lwowie
Dzieduszycki Wojciech
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Dzieduszycka Halina teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 stycznia 1991 |
Ocean niespokojny
Aleksiej Rybnikow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 stycznia 1991 |
Ocean niespokojny
Aleksiej Rybnikow
postać: Dawydow reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 kwietnia 1991 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 kwietnia 1991 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Duda reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 września 1991 |
Narzeczona rozbójnika
Alfred Uhry
postać: Jamie Lockhart reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 listopada 1991 |
Pinokio
Maciej Staropolski
postać: Kot reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 kwietnia 1992 |
Cień
Maciej Małecki, Wojciech Młynarski
postać: Cezary Borgia reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 maja 1992 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 maja 1992 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
postać: Wiktor reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 września 1992 |
Piosenki francuskie
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 listopada 1992 |
Historia Damy Kameliowej
Aleksander Dumas (syn)
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 listopada 1992 |
Historia Damy Kameliowej
Aleksander Dumas (syn)
postać: Hrabia Andre reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 lutego 1993 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
postać: Królik reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 marca 1993 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Fryzjer reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 czerwca 1993 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Cabiński reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 czerwca 1993 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Pan Hilary reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 października 1993 |
Łgarz
Goldoni Carlo
postać: Brighella reżyseria: Nosoiwicz Stanisław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 stycznia 1994 |
Msza za miasto Arras
Andrzej Szczypiorski
postać: Durance reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 kwietnia 1994 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Bajkopisarz reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 października 1994 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Filon reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 marca 1995 |
Czarowna noc
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 marca 1995 |
Czarowna noc
Sławomir Mrożek
postać: Pan Kolega reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 marca 1995 |
Zabawa,Czarowna noc
Mrożek Sławomir
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 maja 1995 |
Złota Kaczka
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
postać: Kacperek reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 stycznia 1996 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Nauczyciel muzyki reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 kwietnia 1996 |
Wariaci na lodzie, czyli sala nr 6
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 kwietnia 1996 |
Wariaci na lodzie, czyli sala nr 6
Antoni Czechow
postać: Mojsiejka reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
1 czerwca 1996 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Mrukiozo reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
2 czerwca 1996 |
Nie kłam kochanie
Henenquin Maurice
postać: Policjant; Kelner reżyseria: Ciecholewski Radosław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 czerwca 1996 |
Król Mięsopust
Jarosław Marek Rymkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 czerwca 1996 |
Król Mięsopust
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Skoczek reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 października 1996 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Widmo reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
1 lutego 1997 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
1 lutego 1997 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
postać: Błazen reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 kwietnia 1997 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Baron Firulet reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 czerwca 1997 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 czerwca 1997 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Lucjusz reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 września 1997 |
Końcówka
Samuel Beckett
postać: Clov reżyseria: Fabisiak Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 grudnia 1997 |
W zielonej krainie Oz
Ernest Bryll, Małgorzata Goraj, Jan Skotnicki
postać: Blaszany Drwal reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 kwietnia 1998 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Papkin reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 stycznia 1999 |
Gdyby
Bogusław Schaeffer
postać: M1 reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 września 1999 |
Chory z urojenia
Molière
postać: Argan reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
3 grudnia 1999 |
Dla Julii
Margareta Garpe
postać: Charlie reżyseria: Bartilsson Hans teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 marca 2000 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Michał Astrow reżyseria: Galibin Aleksander teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 grudnia 2000 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Śpioszek reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 marca 2001 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Malcolm reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 czerwca 2001 |
Ogrody szczęśliwości
Krasicki Ignacy wg
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 grudnia 2001 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Zając Marcowy, Pat, Rak reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 marca 2002 |
Królowa piękności z Leenane
McDonagh Martin
postać: Ray reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 marca 2002 |
Królowa piękności z Leenane
McDonagh Martin
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 czerwca 2002 |
Czarna komedia
Peter Shaffer
postać: Harold Gorringe reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 grudnia 2002 |
Zaczarowana królewna
Oppman Artur
postać: Król; Szarlatan reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 marca 2003 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Pan Kapuleti reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 grudnia 2003 |
O co biega?
King Philip
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 grudnia 2003 |
O co biega?
King Philip
postać: Sierżant Towers reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 stycznia 2004 |
Dwoje na huśtawce
William Gibson
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 stycznia 2004 |
Dwoje na huśtawce
William Gibson
postać: Jerry Ryan reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 września 2004 |
Palec Boży
Hollinger Michael
postać: Brat Felix reżyseria: Bończak Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 września 2004 |
Palec Boży
Hollinger Michael
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bończak Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 października 2004 |
Iwona
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 października 2004 |
Weiser Dawidek
Huelle Paweł
postać: M-ski, nauczyciel przyrody reżyseria: Korniuszczenko Siergiej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 grudnia 2004 |
Z rączki do rączki
Cooney Michael
postać: Pan Forbright reżyseria: Pitera Paweł teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 marca 2005 |
Książę i żebrak, czyli wirus czasoprzestrzeni
Mark Twain
postać: Lord Hartford reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 kwietnia 2005 |
Siostry
.
forma twórczości: opracowanie tekstu, reżyseria reżyseria: Ilczyna Cezary teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 czerwca 2005 |
Płatonow
Antoni Czechow
postać: Bugrow reżyseria: Nazar Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 września 2005 |
Paragraf 22
Heller Joseph
postać: Kapelan reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 lutego 2006 |
Dwoje w drodze
Cesar Maria de
postać: Mężczyzna reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
4 marca 2006 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Pankracy reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 maja 2006 |
Oskar i pani Róża
Eric-Emmanuel Schmitt
postać: Doktor reżyseria: Abrahamowicz Kuba teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 października 2006 |
Franz K.
.
postać: Hermann, Sędzia śledczy, Wuj reżyseria: Ilczyna Cezary teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 października 2006 |
Franz K.
.
forma twórczości: opracowanie muzyczne, reżyseria, scenariusz reżyseria: Ilczyna Cezary teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 grudnia 2006 |
Niech żyje bal!
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Niemaszek Wiesława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 stycznia 2007 |
Hotel Palace
Gébé, Jean Marie Gourio, Jean-Michel Ribes, François Rollin, Roland Topor, Jean-Luc Trotignon, Georges Wolinski
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Ilczyna Cezary teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
3 marca 2007 |
Napis
Sibleyras Gerald
postać: Pan Cholley reżyseria: Rakowski Norbert teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 kwietnia 2007 |
Woyzeck
Georg Büchner
postać: Doktor/Wywoływacz reżyseria: Maciejaszek Karolina teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 czerwca 2007 |
Skąpiec
Moliere
postać: Harpagon reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 listopada 2007 |
Hedda Gabler
Henrik Ibsen
postać: Asesor Brack reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 kwietnia 2008 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Berlioz/Baron Meigel reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 września 2008 |
Don Kichote
Miguel de Cervantes
postać: Balwierz reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 grudnia 2008 |
Starsi Panowie Dwaj. Wespół w zespół
Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski
postać: Minimilian/Nietrzeźwy/Blady reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 marca 2009 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
William Shakespeare
postać: Franciszek Ford reżyseria: Korniuszczenko Siergiej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 maja 2009 |
Wesele u drobnomieszczan
Bertolt Brecht
postać: Mężczyzna reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 października 2009 |
Sanatorium pod Klepsydrą
Bruno Schulz
postać: Introligator reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 grudnia 2009 |
Bóg. Komedia w jednym akcie
Woody Allen
postać: Bob reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 kwietnia 2010 |
Dzieci Hioba
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Hiob reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 czerwca 2010 |
Intermedia staropolskie
.
postać: Lucyper reżyseria: Ilczyna Cezary teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 czerwca 2010 |
Intermedia staropolskie
.
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Ilczyna Cezary teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 października 2010 |
Bar Babylon
Radosław Paczocha
postać: Bill Stevenson reżyseria: Gietzky Gabriel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 grudnia 2010 |
Kajko i Kokosz
Janusz Christa
postać: Kasztelan Mirmił reżyseria: Ogrodzińska Marta teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
12 marca 2011 |
Kiedyś szło lepiej
Emmanuel Darley
postać: Ernest Szampan reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 maja 2011 |
Książę Niezłom
Mateusz Pakuła
postać: Tatuś - JPII reżyseria: Pawłowska Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 grudnia 2011 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Horodniczy reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
22 września 2012 |
Boski spór
Felix Mitterer
postać: Autor reżyseria: Bończak Jerzy, Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 listopada 2012 |
Tango z popiołów
.
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Ilczyna Cezary teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 stycznia 2013 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Kunicki reżyseria: Kotański Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 kwietnia 2013 |
Dwadzieścia minut z aniołem
Aleksander Wampiłow
postać: Rukosujew reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 listopada 2013 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Rotmistrz reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
25 stycznia 2014 |
Klaun
Pavel Kohout
postać: Dyrektor Holzknecht reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 października 2014 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Ksiądz Toulon reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 grudnia 2014 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Ignaz Greybig reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 marca 2015 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Czarodziej reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
21 listopada 2015 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Eugeniusz reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
12 marca 2016 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Leonid Gajew reżyseria: Rakowski Norbert teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 maja 2016 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Wujek reżyseria: Majczak Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
1 października 2016 |
Sztukmistrz z miasta Lublina
Isaak Bashewis Singer
postać: Cadyk, Tułacz reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 grudnia 2016 |
Rewolucja zwierząt
Radosław Paczocha
postać: Koń reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 grudnia 2017 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
postać: Leonato reżyseria: Majczak Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 września 2018 |
Anna Karenina
Lew Tołstoj
postać: Aleksy Aleksandrowicz Karenin reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 grudnia 2018 |
Wszystko w rodzinie
Ray Cooney
postać: Bill reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 marca 2019 |
Ja ciebie kocham! Ach, te słowa tak dziwnie w moim sercu brzmią…
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Dziekan Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 maja 2019 |
Nasza klasa
Tadeusz Słobodzianek
postać: Abram reżyseria: Nalepa Adam teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 lutego 2020 |
Wróg publiczny
István Tasnádi
postać: Kasztelan/Kallheim/Rakarz reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 sierpnia 2020 |
Opętani
Witold Gombrowicz
postać: Milioner Maliniak/Radca Szymczyk reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 września 2020 |
Na tropach Smętka. Pieśń ziemi ma wiele głosów
Melchior Wańkowicz
postać: Redaktor Montujący reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
4 września 2021 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Sylwiusz reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 marca 2022 |
Zabicie ciotki
Andrzej Bursa
postać: Ojciec, Posterunkowy, Redaktor, Sąsiad, Małpa, Urzędnik pocztowy reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 października 2022 |
Dziady. Część II
Adam Mickiewicz
postać: Partner II, Kruk, Chór reżyseria: Balázs Zoltán teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 maja 2023 |
Prawiek i inne czasy
Olga Tokarczuk
postać: Michał, Ukleja, Proboszcz, Inny człowiek, Sąsiad reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 sierpnia 2023 |
Miłość czysta u kąpieli morskich
Cyprian Kamil Norwid
postać: Erazm hrabia Flegmin reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|