Artykuły

[Najbliższy tydzień...]

Najbliższy tydzień nie przynosi jeszcze żadnych nowości repertuarowych na warszawskich scenach dramatycznych. Ateneum gra po urlopie "Ludzi energicznych" Szukszyna, Teatr Nowy - "Życie seksualne białych myszek" Szypulskiego. Teatr na Targówku kończy sezon widowiskiem "Motyle są wolne" Leonarda Gershe, Dramatyczny wznawia "Kubusia Fatalistę" wg Diderota. "Rzeźnię" Mrożka i "U mety" Rostworowskiego, Komedia gra "Mieszkanie do wynajęcia" P. Berrileta i P. Gredy, a Teatr Ziemi Mazowieckiej - "W małym domku" Rittnera. Dzielnie umila nam lato w mieście stołeczna "Syrena" na scenie Teatru Rozmaitości i "Buffo".

Już jednak zapowiada się z interesującą premierą Teatr Ateneum, szykując na 13 bm. "Wielkiego Fryderyka" Adolfa Nowaczyńskiego w reżyserii Józefa Grudy i z Janem Świderskim w roli tytułowej: już oczekiwane są występy gościnne Polskiego Teatru Tańca Conrada Drzewieckiego, który zjeżdża do Warszawy z dwoma występami po koniec nadchodzącego tygodnia. Choć termin tych przedstawień jeszcze daleko przed nami, warto już dziś zainteresować się biletami.

Powrót z urlopu anonsuje nam również Operetka Warszawska. Jej przedstawienia rozpoczynają się 9 bm. bardzo udaną, ostatnią premierą ubiegłego sezonu - "Popłochem wśród dziewcząt" Jurija Milutina w realizacji twórców.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji